Sayfa 2/2 İlkİlk 12
18 sonuçtan 11 ile 18 arası

Konu: Erkekler diane 35 i oral kullanirsa ne olur ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ereksiyon olur bosalirda cocuk olmaz heralde

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz diane 35 ile 16. Ayimdan gun aldim evet cok uzun zaman oldu ereksion olmuom bosalma durumlari yok cinsel istek yok hatta aklina bile gelmio boyle biseyler hissetmiosun artik ama kizarkadasimla sorunlar yasamaya basladik bazen opuyo biseyler yapio acik acik anlatmim ben isteksiz kalinca bari cario gidio hatta gecen hafta en son sunu demisti sana yaptiklarimi baska bi erkege yapsam neler yapardi dedi ama gercekten bi halsizlik yorgunluk isteksizlik verioki anlatamam
    Son tahlilde karar sizin tabii ki özgür iradeniz var ama uyarmak da bizim görevimiz hocam çok acil şekilde bırakın derim bu kullandıklarınızı göz göre göre kendinize zarar veriyorsunuz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Hap hakkında hiçbir fikrim yok, hiçbir zamanda kullanmam sanırım
    Lakin Barmen'in yazdıkları büyük ihtimal csb. Konudaki mesajları birdaha okuyun aynı konu dışı csb'lerine benziyor

Hapın böyle etkileri vardır belki ama senin dediğin hiçbir hikayeye inanmadım Barmen, özellikle en csb yeri şurası ''ben cocuk isterim boyle erkegi ben napim dior''

SaçımınDoktoru Üyesi
    16 ay kullan gorursun yalanmi gercekmi hatta tepe bolgen sivrilesior alninda ufak cukurlar olustu oyle kaldi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet neden inanmiorsun serkan bende dedim ben cocuk istemiorum ozaman ben cocuk isterim kim istemez dio evin nesesi felan evliligin amaci bu degilmi gibisinden bi ton kavga

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En azından andro felan kullansaydın bende ereksiyon cinsel istek libido sperm felan normal. Tabi şöyle bişey var uzun bi süre sperm gelecek bi eylem (mast veya cinsel ilişki) yapmazsan kanallar tıkanıyor ilk yapışta gelmiyor. Bence diane saçmalık gereksiz ostrojen veriyor vücut hatların çok bozulacak. Bence 1-2 ay bırak karaciğer temizlensin hormonlar yerine gelsin tekrar sağlıklı bir kararla uzun dönemli düşün. Bu konuda hiçbir kadın yanında olmaz senin aynı yatakta kardeş gibi mi yaşayacak saçma yani.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Soya fasulyesi ye bro direk
    Ayni gorevi gorur 😂

SaçımınDoktoru Üyesi
    Soya fasulyesimi niyeki

Sayfa 2/2 İlkİlk 12