Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Erkekler diane 35 i oral kullanirsa ne olur ?

Erkekler diane 35 i oral kullanirsa ne olur ?

Diane 35 i topikal kullaninca bile ciltte inanilmaz bir guzellik ve saclarda canlilik oluyor. Acaba diane 35 i oral kullanirsak bu yararlari disinda ne tur zararlarla karsilasiriz. Bu arada diane bende asiri cinsel istek yapmisti

SaçımınDoktoru Üyesi
    15 aydir kullaniorum cilt ve sac icin yararlari cok ama erkekligi resmen bitirior diyebilirim suan bende libido sifir hic bi sekilde sperm gelmior tek damla dahi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kullanacak arkadaslar 2 kere dusunsun burdan kizarkadasima uzulerek soyluorum hicbi zaman cocugumuz olmicak

E niye kullanmaya devam ediyorsun ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Aslinda guzel yanida var kondom kullanmazsin 😂

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kondom nedir

Barmen madem bu kadar yan etki gördün neden devam ediyorsun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saclarim herseyim benim icin erkekligimi bile karsima aldim lakin evlenince cok sorun olacak evlenmeden bu durumu kizarkadasima konuyu actim ben cocuk isterim boyle erkegi ben napim dior biraz tartisma kavga yasadik gerci halada aramiz bozuk ilerleyen gunlerde ne olur bilmem ben 3 sene kadar araliksiz kullanacagim ben bu durumlari goze aldim bunlari yapacak kisilerde varsa olayin ciddiyetini anlatiyorum karar sizin

Simdibsen ereksiyon olmuyorsun ve bosalmiyorsun oyle mi ? Cinsel hayatin hic mi yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sormak istedikleriniz varsa sorabilirsiniz diane 35 ile 16. Ayimdan gun aldim evet cok uzun zaman oldu ereksion olmuom bosalma durumlari yok cinsel istek yok hatta aklina bile gelmio boyle biseyler hissetmiosun artik ama kizarkadasimla sorunlar yasamaya basladik bazen opuyo biseyler yapio acik acik anlatmim ben isteksiz kalinca bari cario gidio hatta gecen hafta en son sunu demisti sana yaptiklarimi baska bi erkege yapsam neler yapardi dedi ama gercekten bi halsizlik yorgunluk isteksizlik verioki anlatamam

Sayfa 1/2 12 SonSon