3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: sadece seti tek başına işe yarar mı?

sadece seti tek başına işe yarar mı?

sadece seti kullanıp sürekli masaj yaparsak saç çıkışı sağlamamız mümkün müdür? yoksa seti tek başına bir süre sonra etki etmemeye mi başlar???

Bunlar deneyip tecrube etmeyle anlasiliyor. Herkeste farkli etki ediyor kendin denemelisin. Bence kafein ve setiyi kombine edebilirsin ben öyle yapiyorum. Düzensiz kullanmama ragmen etkili. Baslarda etki edip sonralarda etki etmedi gibi bir yorum okumadim setipiprant icin, sen bi basla etki etsinde sonrasini dusunursun..

Böyle kehanet soruları sormayalım artık arkadaşlar bunu gözlemlemeden bilemez kimse, site kuruluşundan beri en çok yazılmış kelimedir belki "kişiye göre değişken hususlar" yani herkesin deneyimi farklı biri olur der biri olmaz der bunun kime faydası olacak ki ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .