6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Amalgam dolgu ve kalsifikasyon iliskisi

Amalgam dolgu ve kalsifikasyon iliskisi

Arkadaslar bildiginiz gibi amalgam dolgu icinde civa barindiriyor. Bu dolgularin vucuda zararli oldugu her yerde yaziyor. Bu civalar vucutta birikerek kalsifikasyona neden oluyor olabilir mi? Ben amalgam dolgu yaptigimdan beri kafamdaki hissizlik ve sac dokulmesi cok artti

Ağır metaller saç dökülmesi yapar amalgam içerikdeki civanın toksik seviyede emildiğini belirten kaynaklarda var tersini belirtenlerde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eğer söktürme imkanınız varsa porselen dolguya geçin.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kronik inflamasyonun büyük destekçisidir ağır metaller yüzünden yıllarca akneden kurtulamamış insanlar var.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

hocam size özelden mesaj attım cell losyon almak istiyorum yardımcı olur musunuz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ağır metallerden en hızlı hacamatla kurtulursunuz.