8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: alkol vb. yüzünden solan saçlara çözüm

alkol vb. yüzünden solan saçlara çözüm

Kullandığımız losyonlardi taşıyıcılar yüzünden soluk ve cansızlaşan saçlar için ne yapabiliriz? Sitede bundan müzdarip baya kişi var ben de dahil. Saçları nasıl daha canlı ve parlak hale getirebiliriz? Bakım yağları falan işe yarar mı sizce?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaliteli birkaç yağ:jojoba,aleo vera,biberiye,nane,hint,badem ve hindistan cevizi yağlarıyla vit ampüllerini kombine edip haftada bir saçınıza uygulayıp saçınıza bir bone geçirip 2-3 saat kafada bekletirseniz bahsettiğiniz probleme ciddi bir çözüm olur, ama kesnilikle bu bahsettiğim bitkilerin yağları olmalı makina yağı değil.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaliteli birkaç yağ:jojoba,aleo vera,biberiye,nane,hint,badem ve hindistan cevizi yağlarıyla vit ampüllerini kombine edip haftada bir saçınıza uygulayıp saçınıza bir bone geçirip 2-3 saat kafada bekletirseniz bahsettiğiniz probleme ciddi bir çözüm olur, ama kesnilikle bu bahsettiğim bitkilerin yağları olmalı makina yağı değil.
    cok sagolun tavsiyeniz icin. peki yaglarin kaliteli oldugunu nasil anlayabiliriz? sizin tavsiye edebilceginiz bir marka var mi? ampul olarak hangi vitaminler eklenebilir? son olarak yorumlarda goruyorum sirke ile durulamadan bahsediliyor, ne faydasi vardir bunun?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Topikal olarak fayda saglarsiniz ama asil sorun Akcigeri temizlemeniz lazim
    5 mg da biotin oneririm

SaçımınDoktoru Üyesi

9

Pardon karaciğer

Banned
    karaciğer nasıl temizlencek

Ben Arifoğlu kullanıyorum bana güvenilir geliyor. Soğuk pres yağları.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Mecit efendi hindistan cevizi yagida guzel arkadasm kullaniyor bende alcam sanirim
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini