Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Diane35 oral kullanmak ?

SaçımınDoktoru Üyesi

Diane35 oral kullanmak ?

Selamlae diane35 i oral kullansam sizce etkisi olurmu yan etki umrumda degil acikcasi kilo cinsel istek felan yeterki sacim icin etkili olsun ostrojen seviyem vs hepsi normalde ama fazla ostrojen sac dokmezmi ?

Hormon replasman tedavisidir ve tıbbi sebep olmadıkça kullanmayınız cisem hanım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Su konuyu bi acikliga kavusturalim ostrojen sac dokuomu dokmuomu

SaçımınDoktoru Üyesi
    fazla ostrojenin saç döktüğü söyleniliyor ee oral kullansak 1 2 ayla olmucana göre en az 6 ay kullammak lazım bu sürede ostrojen artcağı için dökermi dökmezmi bilmiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben inanmiorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cisem bayanda 4 cesit ostrojen var zaten asil ostrojen eksikligi bayanda iyi degil sebeblerine girersem konu uzar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cisem bayanda 4 cesit ostrojen var zaten asil ostrojen eksikligi bayanda iyi degil sebeblerine girersem konu uzar
    Bemcede sebeplere girme bu arkadas anlamiyor kimseyide dinlemiyor kendi capinda ugrasiyor forumda da konu kirliliği ve kalabaligi yapiyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Banami diyorsun? Fikir almak sorunlarianlatmak ne zamandan beri fikir kalabaliklogi oldu senin actigin kinulara vs bisi diyen varmi sanane kardesim? Niye dert ettin bu kadar beni sen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Forumda birbirimizi kirmadan incitmeden bilgi alisverisi yapalim erkegin mekanizmasi sac dokulmek uzere yaratilmis kadinin mekanizmasi dokulmemesi uzerine kurulmus bi sistem Allah c.c tarafindan kadinda cok az testeron hormonu cok azdir ve ostrojen uzerine kurulu 4 degisik hormon vardir eger testesteron bayanda erkekteki gibi fazla olsaydi onlardada sac dokulmesi ses kalinslasmasi gibi killanma gibi bi cok sey yasarlardi neden ostrojen uzerine kurulu dedim 4 cesit farkli adlarda ostrojen kilsizlik sac vs uzar gider ama ostrojen olmayisini birak azligi bile menopoz sicak basma vajinada kuruluk saclarda dokulme vedaha bir cok sey bi yerde okumustum ostrojen saci ve cildi besler neden bayanlarin yuzu cok guzel neden ostrojeni bi erkek dahi alsa yuzu guzellestirior ben diorumki ostrojen sac ve cilt icin ihtiyac olan onemli bi hormon

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet haklısın lakin söyle bişeyde okumuştum östrojen fazlalığı saç döküyor arkadaşım hamile 4 ayı saçları çok dökülüyormuş hamilelikte bilidndiği gibi ostrojen hormonnu vs artar ama onda saç dökülmesi felan yapmış neden acaba
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Sayfa 1/2 12 SonSon