Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: danabol sac dokermi herkes baksin

Saçın neden döküldüğünü merak ediyorsanız sitede yeterince bilgi var. Saç dökülmesi biyokimyası vb. konularına bakmalısınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Beni anlamadin sanirim finasterid dudasterid gibi gorevleri ayni olan hatta bu isi daha iyi yapan baskilayan bise nasil ciddi anlamda sac doker anlatmak istedigim bu

Yeni Üye
    dostum, kullandığın yüksek androjenik karakteri olan steroidal bir ilaç. Yani sen kendine iyilik yapayım derken kötülük yapmışsın. Sandığın mekanizma o kadar da basit işlemiyor. Androjenik bir ilaç olduğu için saç köklerine androjenler bağlanıp saç dökülmesine sebebiyet verecektir. Ayrıyetten spor yapmıyorsan bu ilacı kullanman çok yanlış. Hakeza spor yapıyorsan bile yanlış orası ayrı. Hormon dengenin bozulmuş olma riskine karşı, doktora gidip bir kan tahlili yapmanı öneririm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tsk ederim sarica kardes iste bekledigim cvb buydu konu mantikli demekki bi yerden onarirken bi yerden yikiormus Allahtan cabuk uyandim ama 30 paket danabol tablet elimde patladi kullanamicama gore artik finasterid ve dudasteride devam ozaman losyon olarakta diane 35 devam

Yeni Üye
    proscar kullan dht engellemesi için yada avodart 3 5 günde 1 ayrıca jinekomasti içinde arimidex iç hergün memede kaşıntı hissettiğinden itibarek kullanmaya devam et kürdeysen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet oyle yapiom artik

Sayfa 2/2 İlkİlk 12