Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dutasterid ile cinsel fonksiyon bozukluğu !

Yeni Üye

Dutasterid ile cinsel fonksiyon bozukluğu !

Merhabalar herkese yaşım 24 5 ay boyunca günde 1 tablet dutasterid avodart ve biotin kullandım saç masajı yaptım hergün lise çağlarıma döndüm desem yalan olmaz bu kadar kısa vadede şakaklarım dolmaya başladı herşey güzel gidiyordu taki sertleşme sorunu yaşayana kadar anında ilacı bıraktım ve kara kara düşünüyodum allahtan 3 hafta geçti ve git gide düzelmeye başladı cinsel sağlığım hala daha eskisi gibi olmasada yani idare eder şekildeyim cinsel olarak tamamen düzelmedi ama umudum var .

Sorum deneyimli üyelerimiz cevap verirse çok sevinicem ben bu saçlarımı nasıl koruyabilirim 3 günde 1 avodart içsem nasıl olur yada finasterid e mi geçsem ama korkuyorum sertleşme sorunu olcak diye e saçlarımıda kaybetmek istemiyorum ru diye bi madde varmış napsam ne etsem ? minoxil falan demeyin sakın bence çöp tam anlamıyla saçın çıkması= dht nin engellenmesi bence

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Finas. veya dutas. içen çoğu kişinin büyük ihtimalle cinsel hayatı sıkıntıya girecektir. Sıkıntıya girmeyen bünyenin önünde saygıyla eğilirim. Yan etkisiz etken maddeler için Miracle ile iletişime geçebilirsin.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Geçmiş olsun.

Cinsel yaşamın eskisi gibi değil, orada tuhaf bir hissizlik var değil mi? Cinsellik, orgazm, bundan aldığın zevkte kalite düşüş var?...

Topikal olarak bile zararlı. Bu ilaçlardan kurtulmamız lazım .

Bu ilaçları kullananların testisleri ciddi anlamda tehlike de.

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Square Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese yaşım 24 5 ay boyunca günde 1 tablet dutasterid avodart ve biotin kullandım saç masajı yaptım hergün lise çağlarıma döndüm desem yalan olmaz bu kadar kısa vadede şakaklarım dolmaya başladı herşey güzel gidiyordu taki sertleşme sorunu yaşayana kadar anında ilacı bıraktım ve kara kara düşünüyodum allahtan 3 hafta geçti ve git gide düzelmeye başladı cinsel sağlığım hala daha eskisi gibi olmasada yani idare eder şekildeyim cinsel olarak tamamen düzelmedi ama umudum var .

Sorum deneyimli üyelerimiz cevap verirse çok sevinicem ben bu saçlarımı nasıl koruyabilirim 3 günde 1 avodart içsem nasıl olur yada finasterid e mi geçsem ama korkuyorum sertleşme sorunu olcak diye e saçlarımıda kaybetmek istemiyorum ru diye bi madde varmış napsam ne etsem ? minoxil falan demeyin sakın bence çöp tam anlamıyla saçın çıkması= dht nin engellenmesi bence
    dht ye dönüşüm engellendiği için östrojen aşırı oranda artıyor ve cinsel fonksiyonlarda azalma ereksiyon problemleri meydana geliyor aromasin deneyebilirsin ilacı 4e bölerek haftada 2 gün içebilirsin sorun çözülecek çok yüksek olasılıkla.

Ayni benim durumum abicim. 3 aydan fazla kullandim oral dutasterid cogu zaman gunde 1 bazen gun asiri ama erkekligimizden olacam diye artik kullanmayacam minox ve tropikale devam uzme kendini spor falan yap durumun duzelir bende bi ara yine olmustu finas kullanirken. Kadinlara karsi ilgisizlik masturbasyonda bosalmada eskisi kadar zevk alamama sabah ereksiyonlarinin kaybolmasi sertlesme sorunu ve piskoloji bozukluguna yol aciyor bu ilac. Kardes aromasin meme kanseri ilaci bize faydasi nasil olacak acaba alayimmi eczaneden

SaçımınDoktoru Üyesi
    Endokrinoloji hocası sordu en çok hormon hastalığı hangi cinsiyette olur sonra kadında olur dedi niye dedik 2 hormon fazla onlarda dedi bölüm kadın hasta dolu oluyor genelde dedi düşün bi'de sen eksiltiyorsun

Yeni Üye
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Cinsel yaşamın eskisi gibi değil, orada tuhaf bir hissizlik var değil mi? Cinsellik, orgazm, bundan aldığın zevkte kalite düşüş var?...

Topikal olarak bile zararlı. Bu ilaçlardan kurtulmamız lazım .

Bu ilaçları kullananların testisleri ciddi anlamda tehlike de.
    vallahi aynısı var hissizlik var orda tam tarif ettin

Yeni Üye
    Düşünüyorum acaba 3 günde 1 alsam avodartı nasıl olur ?

Yeni Üye
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Finas. veya dutas. içen çoğu kişinin büyük ihtimalle cinsel hayatı sıkıntıya girecektir. Sıkıntıya girmeyen bünyenin önünde saygıyla eğilirim. Yan etkisiz etken maddeler için Miracle ile iletişime geçebilirsin.
    hocam siz 5 günde 1 avodart alıyorsunuz nasıl etkisi ?

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Square Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam siz 5 günde 1 avodart alıyorsunuz nasıl etkisi ?
    Şu anda 8 günde 1 içiyorum. Saçlarım dökülmediği için daha sık içmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Günlük 1/4 proscar da işe yarıyor gibi. Ama yorgunum, güçsüzüm, çabuk yoruluyorum. Muhtemelen kansızlık var. (Dutasteride'in yan etkilerinden biri.) Göğüste bir miktar yağlanma var. Ancak günde 1 öğün yediğim ve sağlıklı beslenmeye çalıştığım için kötüye gidiş yok. Gömlek giyince herhangi bir rahatsızlık veren görüntü oluşmuyor. Herhangi bir yerimde ağrı sızı da yok ancak cinsellikle ilgim de yok. Antidepresan da kullandığım için bitki gibiyim. Olumlu anlamda da zaten tedavim sayesinde kısa sürede kellikten kurtuldum. Herhangi bir gerilime olduğunu hissetmezsem avodart kullanımını 14 günde 1'e çekeceğim.

Sayfa 1/2 12 SonSon