Sayfa 2/2 İlkİlk 12
12 sonuçtan 11 ile 12 arası

Konu: Dutasterid ile cinsel fonksiyon bozukluğu !

Yeni Üye
    Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu anda 8 günde 1 içiyorum. Saçlarım dökülmediği için daha sık içmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Günlük 1/4 proscar da işe yarıyor gibi. Ama yorgunum, güçsüzüm, çabuk yoruluyorum. Muhtemelen kansızlık var. (Dutasteride'in yan etkilerinden biri.) Göğüste bir miktar yağlanma var. Ancak günde 1 öğün yediğim ve sağlıklı beslenmeye çalıştığım için kötüye gidiş yok. Gömlek giyince herhangi bir rahatsızlık veren görüntü oluşmuyor. Herhangi bir yerimde ağrı sızı da yok ancak cinsellikle ilgim de yok. Antidepresan da kullandığım için bitki gibiyim. Olumlu anlamda da zaten tedavim sayesinde kısa sürede kellikten kurtuldum. Herhangi bir gerilime olduğunu hissetmezsem avodart kullanımını 14 günde 1'e çekeceğim.
    hocam ben sadece avodartı haftada 1 alıyım diyorum finasterid almıcam yani acaba nasıl bi etkisi olur uzun esterli zaten avodart ? şuan dökülme yok zaten

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı Square Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben sadece avodartı haftada 1 alıyım diyorum finasterid almıcam yani acaba nasıl bi etkisi olur uzun esterli zaten avodart ? şuan dökülme yok zaten
    Bu ilacı şu kadar alın ya da almayın şeklinde tavsiye verebilecek yetkinliğe sahip değilim. Yetkinliği olanlar (ürologlar) da zaten hiç alınmaması gerektiğini söylüyorlar. Haftada 1 içmenin nasıl bir etkisi olacağını anlamanız için kendinizi denek yapmanız gerekiyor kafaya koyduysanız. Sonuçları görmek için 2 ayı geçirmeniz lazım. Aynı koşullarla haftalık olarak fotoğraf çekmek de şart. Belki kullanmaya da ihtiyacınız yoktur, fotoğrafınız yok durum nedir bilemiyorum. Hastalık yoktur hasta vardır, ilaçların size nasıl etki edeceğini deneyerek anlayabilirsiniz.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12