6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: beslenme spor yeşil çay ve sonuç

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

beslenme spor yeşil çay ve sonuç

2 aydır beslenme düzenim farklı. Yeşil sebzelere ağırlık verdim, proteini eksik bırakmadım, şekerden undan kaçındım, spor yaptım, her akşam masaj yaptım, yeşil çay, pekmez, çekirdekli kuru üzüm tükettim, Hergün 1 avuç kabak çekirdeği yedim.

1- Saçımda canlanma kalite artışı olmadı
    2- Dökülme durmadı
    3- Dökülme hızı daha da arttı
    4- Yeni saç çıkışı olmadı

şuan 6 ay önceki saçımla dağlar kadar fark var ön kısım neredeyse kel olacak durumda

demem o ki doğal yollarla birşeyler yapmaya çalışıp zaman kaybetmeyin hiçbir işe yaramıyor nasılsa öyle devam ediyor. Sitedeki tedavi yöntemlerini kullanmaya başlayın benim gibi böyle şeylerle zaman kaybetmeyin. genetikse durmuyor beslenmeyle masajla sokakta yaşayan adamın koyun yünü gibi saçı var aç kalır spor yapmaz temiz olmaz ama genetiğinde sorun yoktur öyle kalır.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydır beslenme düzenim farklı. Yeşil sebzelere ağırlık verdim, proteini eksik bırakmadım, şekerden undan kaçındım, spor yaptım, her akşam masaj yaptım, yeşil çay, pekmez, çekirdekli kuru üzüm tükettim, Hergün 1 avuç kabak çekirdeği yedim.

2- Dökülme durmadı

şuan 6 ay önceki saçımla dağlar kadar fark var ön kısım neredeyse kel olacak durumda

demem o ki doğal yollarla birşeyler yapmaya çalışıp zaman kaybetmeyin hiçbir işe yaramıyor nasılsa öyle devam ediyor. Sitedeki tedavi yöntemlerini kullanmaya başlayın benim gibi böyle şeylerle zaman kaybetmeyin. genetikse durmuyor beslenmeyle masajla sokakta yaşayan adamın koyun yünü gibi saçı var aç kalır spor yapmaz temiz olmaz ama genetiğinde sorun yoktur öyle kalır.
    Sadece bu tür doğal takviyelerle istediğiniz sonucu zaten alamazsınız bakın ben bu tür doğal yöntemleri denerken forumda bilinen ana tedavilerin birçoğunu da uyguladım bu arada 2 ayda değil sadece doğal beslenerek işe yarar topikal tedavileri direkt deriye enjekte etseniz gene sonuç alamazsınız isterseniz saçın gelişim evrelerini bir inceleyin.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı bahtsiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2- Dökülme durmadı

Kansızlık tedavisi bile ilaçlarla en az üç ay sürüyor. İki ayda hiç bir beslenme düzeni saç çıkışı sağlamaz die düşünüyorum. Kullanılan ilaçlar bile sağlamıyor. Ama beslenmeyi diğer tedavilerle desteklediğinizde sonuç almamak çok zor olur. B grubu vitaminlerine de önem verin

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Ben doğal tedavilere yöneleceğim üç ay sonra.

1. Masaj
    2. Yağ bakımı
    3. Dermaroller

Sonuç vermemesi mümkün mü hiç?!

Eger agresif dokulemeniz yoksa deneyin oteki turlu zaman ve saç kaybi olur. Bunlar ana tedevilere destek olacak seyler bence olmazsa olmazlar ama tek baslarina da yeterli gelmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ön cizgiyi kurtarmak en zorudur ne kadar erken baslamak okadar iyi olur zaman kaybetmeden daha realist uygulamalara tedavilere yönelin