2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Ekim için her ay 100 150 lira kenara koyuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi bahtsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ekim için her ay 100 150 lira kenara koyuyorum

arkadaşlar yaş 21 genetik bir dökülme var saçın üstk kısmında şakaklarda ensede vs gerileme falan yok ama üst kısım seyreliyor her geçen gün. Tedavi yöntemlerine baktım, ciddi masrafları var en azından aylık 100 lira masrafı oluyor. onu geçtim tüm yöntemler için değil ama en etkili yöntemlere bakıldığında mutlaka vücuda zararları oluyor ben bunları göze alamadım ve beslenme düzenimi değiştirip spora masaja zaman ayırmaya başladım ve her ay ilaç losyon kullanıyormuş gibi parayı kenara koymaya başladım 2,5 ay oldu 350 lira birikti bile. ayda 100 lira olarak hesaplasam en düşüğü dökülme sürecimin tamamlanması ortalama 3-4 yıl gibi bir süre alacağını düşünüyorum belki daha uzun belki daha kısa da sürebilir. bu süreç içersinde en az 100 lira olarak hesaplıyorum 3 yıl desek 3x12 36 ay 3600 lira para yapar saç ekim parası aşağı yukarı hazır olmuş oluyor. İzlediğim yolu nasıl buluyorsunuz ?

Ekim sonrası ekim olmayan saçlarınız açılmaya devam edecek ve bu yüzden tedaviye başlayacaksınız sonrada neden baştan tedavi yaptırmadım ki diyeceksiniz, tabi bu ekim başarılı ise geçerli, ekimlerin çok büyük oranı, hele dediğiniz düzeyde ücrette kesinlikle tatmin edici olmayacaktır, önde pırasa gibi dizilmiş heryerden "bende ekim var bakın" diye bas bas bağıran bir saç ve gerisinde seyrelmeye başlamış öbek öbek dökük bir saçınız olacağına şimdiden önleminizi alın yaş avantajı ile tedavi ile kazanabildiğinizi kazanın şayet yetmediğini düşündüğünüz bir alan varsa yine o zaman düşünün ekimi.
    Konu Miracle tarafından (05.03.2018 Saat 10:19 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .