Sayfa 3/3 İlkİlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Ön Çizgi Resimli

Procapil hangi üründen kullanıyorsun. Hair forte falan mı kardes

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen hocam mevsimsel olabilir Ankaradayim burada beter.
    Procapil ise yariyor kardesim hem pratik hem kokusuz oyle tart hazirla dmso ekle olayi yok ama sikinti cikanlar sac gibi değil yani belki sacim uzun ondan kullandigim yerler seti ile beraber tabi seyreklikler gitti ozellikle favori ustu kulak ustu tarafinda
    Procapil kullanıp sonuç alan azınlık kesimden biri olabilirsin ya da başka bir etken fayda etmiş olabilir. Kullanım açısından rahatlığı konusuna bişey diyemem ama saç çıkarma konusunda sicili pek parlak değil.

Procapil saç dünyasının en büyük yalanlarından birisidir özetlede papatya vb bitkilerinden elde edilen apigenin isimli bir maddedir hiç bir çalışmada herhangi bir jenerik ilaca üstünlüğü bulunmamıştır saçma sapan markalarla içerisine minox finas vb katılıp etki alındı sandırılabilir dikkat ediniz uy etkenleri kullanacaksanız bilerek ve kontrollü çok daha bilinçli şekilde kullanınız bu yönde bir iki markada dediğim durum yaşanmıştır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evocapil kullaniyorum
    Firma olarak hairfortedemn daha guvenilir

Procapil seti ile ama 1 gun sadece pro, diger gun seti ile karisik

Sunu soyleyim procapil kullanirken saclarimin guelestigini hissettim oyuzden kullaniyorum

Ha yaninda diger etkenlerde var masaj d3 k2 omega biotin gibi ama sonuc olarak procapil bana güven veriyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar bas agrisini procapil yapiyor buyuk ihtimal ile bu urunu birakacagim

Cok fikir degisikli yasiyorum kusura bakmayin lakin deneyip yanilma yontemi ile daha iyi sonuclar alacagiz

Bu arada procapil ile sac cikisi kesinlikle oluyor ,direk sacsiz deride cikarmayabilir cikanlarin saca donusme olasılığıni ise tam bilmiyorum

Edt Ana tedavi kesinlikle olamaz

Sayfa 3/3 İlkİlk 123