7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Cell ve setinin kokusu

SaçımınDoktoru Üyesi

Cell ve setinin kokusu

Arkadaşlar sabah seti aksam cell kullaniyorum lakin inanilmaz bir koku olusuyor kafamda sadece şakaklara sürmeme ragmen durulmuyor kokudan.

Bu kokuyu geçirmek için ne yapabilirim. Biberiye veya lavanta yagi koysam iclerine koku gider mi?

SaçımınDoktoru Üyesi
    gece yatmadan sür usta valla geçen o kokuyu ağzım kokuyor sanmıştım yemin ederim sonra ayıktım olayı

Arkadaşlar hafif bir bitkisel koku az bir parfüm ya da lavanta ile oda gider sıradan bir işe yaramaz losyonlar değil bunlar içerisinde gerçek extre ve etkenler var beni rahatsız etmedi kesinlikle ama çözümü çok basit ya sevdiğiniz bir koku ekler ya da 1-2 saat sonra yıkarsınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hoca cözümü buldu ya lavanta ekleyecegim cell e 1 2 ml kadar

Yeni Üye
    Hocam cell ve setipiprant etkisi nasıl memnun musunuz ? Bende kullanmayı planlıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şakaklarım 1 parmak gerideydi ben sadece öne saç cizgisi ve şakak cevresine uyguluyorum 1 ay 10 gün falan oldu su an sonuclar gayet iyi bakalim 2 3 aya yorum ekleyecegim detaylica. Beslenme spor balik yagi masaj biotin bitkisel destek vs.. bir ton da sey yapiyorum tabii hepsi bir bütün

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar cözümü buldum

lavanta yaği ekledim su an inanilmaz iyi kokuyor koku moku kalmadi 1 sise cell e 3 ml lavanta yagi ekledim. Setiye de her kullanima 0.5 ml falan ekliyorum lavanta özel losyonlar gibi muazzam kokuyor su an

20 ml lavanta 20tl aktarlardan alabilirsiniz