6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Uyuyamamak ve solgun saçlar

Uyuyamamak ve solgun saçlar

Mrb yeniden, forumda da uyuyamaktan şikayetçi birçok kişi var ben de bunlar arasındayım. Tedavi olarak seti ve kafein kullanıyorum bunlarla bir bağlantısı var mı yok mu bilmiyorum ama geceleri sabaha kadar uyuyamıyorum. Bunu nasıl çözebiliriz, yardımcı olursanız çok iyi olur. Herhangi bir yöntem, teknik veya çay besin tavsiyesi her şeye açığım.
    Bir de artık bu saç dökülmesiyle mi, kullandığım tedavilerdeki alkollerle mi ya da fön ile kuruluyorum saçlarımı onunla mı alakalı tam bilemiyorum ama saçlarım soluk biraz, kalitesiz yani. Nasıl biraz canlandırabilirim sizce? Yorumlarınızı bekliyorum.

Günün hangi saatleri uyguluyorsunuz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Kemairon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrb yeniden, forumda da uyuyamaktan şikayetçi birçok kişi var ben de bunlar arasındayım. Tedavi olarak seti ve kafein kullanıyorum bunlarla bir bağlantısı var mı yok mu bilmiyorum ama geceleri sabaha kadar uyuyamıyorum. Bunu nasıl çözebiliriz, yardımcı olursanız çok iyi olur. Herhangi bir yöntem, teknik veya çay besin tavsiyesi her şeye açığım.
    Bir de artık bu saç dökülmesiyle mi, kullandığım tedavilerdeki alkollerle mi ya da fön ile kuruluyorum saçlarımı onunla mı alakalı tam bilemiyorum ama saçlarım soluk biraz, kalitesiz yani. Nasıl biraz canlandırabilirim sizce? Yorumlarınızı bekliyorum.
    Merhaba. En basitinden c vitaminini bile akşamları içince gece uyumak zor oluyor. Muhtemelen kafein (hangi saatlerde ne şekilde kullandığınız da önemli tabi) uyumamanıza neden oluyordur. Ama pek çok şey uyumanıza engel olabilir. Yattığınızda çok fazla şey düşünüyorsanız, kafanız bir şeylere takılmışsa uyumak çok zor olur.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafeini sabahleyin uygulayın, muhtemelen akşam uyguluyorsanız ondandır,gene düzelmezse yatmadan önce sarı kantaron-melisa-lavanta-karabaş otu çayı deneyebilirsiniz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yatmadan önce çay bile içmek uykuyu bozar bu sebeple yatmaya yakın uygulamayın kullandıklarınızı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Akşam 6-7-8 civarlarında sürüyorum bazen daha geç. Daha erken kullanırım artık.