10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle losyon ve hakkında

Yeni Üye

Miracle losyon ve hakkında

Beyler ben miracle ı ve bulduğu bu losyonu başka br forum vardı ordan berı takıp edıyorum artık bende bu losyona baslamaya karar verdım cunku saclarım cok acıldı ama losyonda mesela mıracle dıane 35 yerıne dııvına koymus bende dıvına mı kullanmalıyım ?

Alıntı fallback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler ben miracle ı ve bulduğu bu losyonu başka br forum vardı ordan berı takıp edıyorum artık bende bu losyona baslamaya karar verdım cunku saclarım cok acıldı ama losyonda mesela mıracle dıane 35 yerıne dııvına koymus bende dıvına mı kullanmalıyım ?
    Dilediğinizi yapabilirsiniz divinada biraz daha antiandrojen var.
    Konu Miracle tarafından (15.10.2014 Saat 11:12 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilediğinizi yapabilirsiniz divinada biraz daha antiandrojen var.
    kardeşim divinayı ne kadar koyalım içine yarım kutumu bir kutumu

benimde kafamda şöyle bir düşünce oluştu. miracle losyonu hazırlayıp sürdüğüm ilk gün şakakta hemen sert tüy çıktı. sonra kayboldu. şimdi yine bir gelişme yok. acaba diyorum günlük veya 3 günlük taze mi hazırlanmalı? bekledikçe etkisini yitiriyor mu veya azalıyor mu ?

Alıntı akrepkral06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde kafamda şöyle bir düşünce oluştu. miracle losyonu hazırlayıp sürdüğüm ilk gün şakakta hemen sert tüy çıktı. sonra kayboldu. şimdi yine bir gelişme yok. acaba diyorum günlük veya 3 günlük taze mi hazırlanmalı? bekledikçe etkisini yitiriyor mu veya azalıyor mu ?
    sorunuzun cevabı burada bu arkadaşımızda o tüyü takip etti ve bakın neler olmuş..
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...es-okusun.html
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim divinayı ne kadar koyalım içine yarım kutumu bir kutumu
    100 ml ye yarım yada bir siz seçin dökülme agresif ya da daha hızlı sonuç almak istiyorsanız ise 1 kutu atın aldactonu ise 2 kutu yapın.

miracle, yanlış anladın sanırım. ayrıca makaleyi daha önce okudum. bende şakakta hiç olmayan boş bi yerde, losyonu ilk sıktığım gün, sert iki adet kıl çıktı. sonra gitti. bende şöyle düşündüm. acaba ilk günkü etkisini yitiriyor mu ? her gün veya 3-5 güne taze mi hazırlasak ? anlatabildim mi ?

yani taze hazırlanmış olan daha çabuk etki etme ihtimali olur mu? daha hızlı sonuç alınabilir mi manasında.

Alıntı akrepkral06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle, yanlış anladın sanırım. ayrıca makaleyi daha önce okudum. bende şakakta hiç olmayan boş bi yerde, losyonu ilk sıktığım gün, sert iki adet kıl çıktı. sonra gitti. bende şöyle düşündüm. acaba ilk günkü etkisini yitiriyor mu ? her gün veya 3-5 güne taze mi hazırlasak ? anlatabildim mi ?
    ilk gün çıkıp etki yetmedi diye dökülmez biyolojik saat olayıdır o çıkar dökülür vs. Ancak hergün taze hazırlanan etken tabiki daha verimli olacaktır size katılıyorum.

miracle, ilk gün çıkması şöyle bir durum, şakak kısmında belki ilkokul ortaokul yıllarında olan kısımdan bahsediyorum. yani önceden hiç olmayan bir yer.. yani döngü ile alakası olmayan bir yer. ve ilk sıktığım gün hemen ertesinde çıkması bu düşünceye sevk etti beni.

belki sizlerde de olmuştur, böyle bir durumu fark eden varsa belitrsin lütfen.

günlük hazırlanması zor gibi olsada küçük bir şişe belirleyip, ona göre oranlayıp bir kaç günlük hazırlamak niyetindeyim. en azından deniyeceğim.