Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Böyle berbat saç görülmedi :( tedavi önerilerinizi ihmal etmeyin (bolresimli)

Oh papatya keske oyle yapmakla dokulmem dursa

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zaman oldu hiç yazmadım. Bi çözüm buldum. Herkeste işe yarar mi bilmiyorum. Haberlerde bi kanser hastasının yazarak yendim demesi üzerine bende bi defter tuttum. Hergün saçlarım dökülmeyecek diye yazdım. İnanılması zor ama 6 yıllık saç dökülmem durdu. Ve bu 6 yıllık süreçte bi dönem bile dökülmesinin durduğunu görmedim kendiliğinden. Tavsiyem deneyin. Basit ama etkili.
    Beynin gücü gerçekten hafife alınmamalı bir video ile saçımı bir haftada 1 cm uzatmıştım sitedekiler bilir

genetik dökülme keşke beyin gücüyle dursa bende denemiştim arası sıra kağıda yazıp kağıdı yakıyordum ama bişi olmadı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun zaman oldu hiç yazmadım. Bi çözüm buldum. Herkeste işe yarar mi bilmiyorum. Haberlerde bi kanser hastasının yazarak yendim demesi üzerine bende bi defter tuttum. Hergün saçlarım dökülmeyecek diye yazdım. İnanılması zor ama 6 yıllık saç dökülmem durdu. Ve bu 6 yıllık süreçte bi dönem bile dökülmesinin durduğunu görmedim kendiliğinden. Tavsiyem deneyin. Basit ama etkili.
    https://www.youtube.com/watch?v=6PL8wFF9dvo

İngilizce biliyorsanız daha pratiği var Gerçi ingilizce bilmeyen insalarda dahi yaradığını iddaa ediyorlar ama..

Alıntı MutsuzEs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oh papatya keske oyle yapmakla dokulmem dursa
    Denemekte fayda var😊

ingilizcem yok ama herhalde benim yaptığım gibi yapıyor😊 şu an dökülmem yok ama elime kağıt kalem geçince mutlaka yazıyorum o sihirli cümleyi.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12