4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: beslenme tavsiyesi

beslenme tavsiyesi

Merhabar, düzgün beslenmeye başladım, unlu şekerli şeyleri çok azalttım gluteni de azalttım ve yeşil çay falan tüketince doğal olarak zayıfladım. Kilo almak istiyorum ama hem düzgün beslenip hem kilo almak baya zor. Sizden tavsiye bekliyorum.(konunun dolaylı yoldan saç dökülmesiyle alakalı olduğu ve daha çok cevap gelir düşüncesiyle buraya açtım konuyu)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tok karına bal-polen karışımı kullanmayı deneyebilirsin, tavsiye ettiklerimin bazısında işe yaradı bazısında yaramadı bunu da not düşeyim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tok karına bal-polen karışımı kullanmayı deneyebilirsin, tavsiye ettiklerimin bazısında işe yaradı bazısında yaramadı bunu da not düşeyim.
    Poleni ilk defa kullanacaksanız günde 1 çay kaşığı ile başlayın kademeli olarak oranı yükseltin. N11 de 500 gr 35 tlye satılıyor ben aldım. Ayrıca ballar da laboratuvar analizli 0 şeker. Antin kuntin market ballarına para vermek yerine arıcılık işiyle uğraşan kaliteli üreticilerden uygun fiyata tamamen doğal bal alın. Naçizane tavsiyemdir. Satıcı ismi vermiyorum top rated bir satıcı zaten görürsünüz illa ki

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim başladım bugün itibariyle, alerji falan yapmaz umarım polen. Bayağı müthiş bir besinmiş araştırdım biraz. Umarım moderatör bunu yayınlar daha önce de cevap yazdım ama gözden kaçmış heralde.