Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: bemix-evigen-bepanthen serum

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben bu ampulleri 50 ml badem yağına 1 er ampül attım tek seferde uyguladım ama 50 ml tek seferde gereksiz israf oldu gibi,yani onun yarısı bile yeterdi.50 ml'e yine 1 er tane atsam yarısını kullansam diğer yarısı bi sonraki uygulama için bikaç gün beklese dolapta, vitaminler vs. etkisini yitirir mi sizce bunu uygulayanlar ne şekilde uyguladı?Badem yağı için marka önerisi verecek olan var mı yahut badem yağı değil de şu yağ ile yap daha iyi olur diyeceğiniz yağ çeşidi ?
    Konu Tıbbiyeli tarafından (21.01.2015 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu ampulleri 50 ml badem yağına 1 er ampül attım tek seferde uyguladım ama 50 ml tek seferde gereksiz israf oldu gibi,yani onun yarısı bile yeterdi.50 ml'e yine 1 er tane atsam yarısını kullansam diğer yarısı bi sonraki uygulama için bikaç gün beklese dolapta, vitaminler vs. etkisini yitirir mi sizce bunu uygulayanlar ne şekilde uyguladı?Badem yağı için marka önerisi verecek olan var mı yahut badem yağı değil de şu yağ ile yap daha iyi olur diyeceğiniz yağ çeşidi ?
    Ben 10 ml badem yaği kullaniyorum her uygulama için.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Ben kaşlarim icin eski bir krem kutusunda badem yagi, hint yagi, bemiks, evigen,bepanthene 3lusunu kullaniyorum, cok az miktarda kullandigim icin bitmek bilmedi, 2 ayda anca bitirdim bir sorun yasamadim, etkisinin azaldigini dusunmuyorum, bu arada karisimina hint yagi eklemeni tavsiye ederim , oldukca ise yaradi bende
    People are weird.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben eczaneye hazırlatmıştım bunu cilt hekiminin reçetesiyle ne işe yaradığını bile bilmiyordum o zamanlar hala ne işe yarar bilmem 1 kere kullandım çok saçma geldi faydası nedir arkadaşlar ? androjen mi blokluyor saçı mı besliyor mahareti ne bu meretin ?
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lolgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kaşlarim icin eski bir krem kutusunda badem yagi, hint yagi, bemiks, evigen,bepanthene 3lusunu kullaniyorum, cok az miktarda kullandigim icin bitmek bilmedi, 2 ayda anca bitirdim bir sorun yasamadim, etkisinin azaldigini dusunmuyorum, bu arada karisimina hint yagi eklemeni tavsiye ederim , oldukca ise yaradi bende
    o ampüllerim ömrü açıldıktan sonra 1 ay eczacı eniştemin kardeşi demişti bana 1 aydan sorna kullanmayın bence..

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben eczaneye hazırlatmıştım bunu cilt hekiminin reçetesiyle ne işe yaradığını bile bilmiyordum o zamanlar hala ne işe yarar bilmem 1 kere kullandım çok saçma geldi faydası nedir arkadaşlar ? androjen mi blokluyor saçı mı besliyor mahareti ne bu meretin ?
    saçı besliyor ve etkisini hemen gösterecek birşey değil uzun vadeli sabırlı kullanımlarda iyi sonuçlar alanlar var..

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu üçü saçları gürleştirmek için iyi bir çözüm bence biraz zeytinyağı ile üçünü karıştıp haftada 2 gün kullanılabilir 2 günde jojoba nane karışımı kullanılabilir

Yeni Üye
    üç ilacı yeni kullanmaya başladım. 1 tatlı kaşığı badem yağının içine her birinden birer ampul döküyorum. ama doğru mu anladım tam emin değilim acaba beşer ampulü de tek seferde mi kullanmak lazım yoksa benim yaptığım gibi birer ampul mü kullanılıyor ? bir de bunları kullanmadan önce dermastamp kullanmak ne kadar doğru olur ? dermastample herhangi bir yan etki (özellikle hormonal) görür müyüm ?

Yeni Üye
    Reklam gibi olmasin ama more than shoup en güveniliri geldi bana ya da mecitefendi

Sayfa 2/2 İlkİlk 12