8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Saçta Deri Soyulması Ve Dökülme Artışı Sizdede Oluyormu?

Üye

Saçta Deri Soyulması Ve Dökülme Artışı Sizdede Oluyormu?

3 4 Aydır seti kullanmaktayım. daha önce hiç böyle birşey olmadı saçta özellikle şakaklarda deri soyulmaları var .Setiyi kullanırken dmso ile hazırlıyorum acaba ondanmı diye düşünürken @miracle hocamın önerisiyle 05ml dmso 05ml giliserin olarak ayarladım. ama deri soyulmaları devam etmekte ve şakaklarda seyrelti yaptığını gözlemledim. konu hakkında daha önce böyle birşey yaşamış olan varmıdır?

Kardeş dmso bir süre sonra yapabiliyor aslında deri yenileniyor ama uzarsa tahriş artabiliyor tamamen gliserine geçtim ve bitti olay sonra tekrar eklemeye başladım karışıma %10 da su ekle birde.

Üye
    Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş dmso bir süre sonra yapabiliyor aslında deri yenileniyor ama uzarsa tahriş artabiliyor tamamen gliserine geçtim ve bitti olay sonra tekrar eklemeye başladım karışıma %10 da su ekle birde.
    Öyle yapıcam olmadı biraz daha kullanıyım belki geçebilir. doğal olarak deri yenilenmesi güzel birşey ama saç dökülmesi ve özellikle o soyulan yerlerde daha çok seyreklik yapması moral bozucu.

Üye
    Dmso bıraktım kabarma minimuma indi ve saç dökülmeside durdu dmso neden böyle yan etki yaptı anlamadım.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dmso yu ben %30 olarak ayarladığımda soyulmalar başlıyo ama dmsoyu %30un altında hazırladığımda da sanki emilmiyomuş hissine kapılıyorum.bence bizim gibi hassas derililer için en ideali %20 bundan sonra öyle hazırlcam ben de

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamen gliserin ile yaptığınız losyon dmso kadar iyi emilebiliyor mu?olmadı ben de tamamen gliserin ile hazırlarım

Üye
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dmso yu ben %30 olarak ayarladığımda soyulmalar başlıyo ama dmsoyu %30un altında hazırladığımda da sanki emilmiyomuş hissine kapılıyorum.bence bizim gibi hassas derililer için en ideali %20 bundan sonra öyle hazırlcam ben de
    Aynen emilme olayını farkedemedim ben 2 siyle hazırladım aynı gibi tek kötü yanı sadece gliserin ile hazırlayınca seti tam olarak erimiyor ve 10 dk lık iş 1 saati buluyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 ay seti kullandim gliserinle eczaneden aldim gayet guzel emildi.