Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: ince saçlar nasıl kalınlaşır

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kingred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biotinin cok bir etkisi olcagina inanmiyorum bende kullanıyorum ama volum veren sampuanlar var bakabilirsin yada sac pigmentasyonu var saci cok dolgun gösteriyor ama tabi bunlar gecici goz boyama sadece
    Hangi şampuan iyidir ? Ayrıca saç pigmentasyonu ne

Bu arada şöyle bir masaj aleti aldım https://images-na.ssl-images-amazon....OL._SY450_.jpg saç derimde sabit tutarak oval hareketler ile hareket ettiriyorum ki deri hareket etsin. Ayrıca dişleri silikon hafifçe kafama bastırıp çekerek masaj da yapıyorum duşta, faydası olur mu deriyi bükmek kadar ? okuldan gelince elimde güç kalmıyor elimle masaj yapamıyorum o yüzden.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En ucuz olan hp biotini kullanıyorum nerdeyse 10 günde tırnaklarım çok çabuk uzuyor saçla da ilgisi var bence

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En ucuz olan hp biotini kullanıyorum nerdeyse 10 günde tırnaklarım çok çabuk uzuyor saçla da ilgisi var bence
    ailem besin takviyelerine pek sıcak bakmıyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kabuto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ailem izin vermiyor almama biotin değerlerim normal olduğundan. Ben gıda ve yaşam tarzı kısasında cevaplar arıyorum. Bu şampuan (2. olan) saçı sadece kalın gösteriyor değil mi, köklere etkisi var mı ?
    İkinci şampuan yani saçı hacimlendiriyor ama çok yumuşak yapıyor ben bu durumu sevmiyorum ama marketten alınanların içinde en iyisi diyebilirim hacim için. Saçın seyrekse ilkini kesinlikle öneririm vichy hem hacimlendiriyor hemde saçı biraz daha sertleştiriyor bu da daha hacimli görünmesini ve daha kalıcı şekil almasını sağlıyor. Biotin zararlı bir şey değil. Biotini değeri düşük olanlar kullanmıyor sadece. Aile yapını bilmiyorum ama kendi kararlarını vermeye alış derim sonraki yaşamında çok büyük sıkıntı yaşarsın.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12