Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Medobiotin hakkında bilgisi olan?

Yeni Üye

Medobiotin hakkında bilgisi olan?

Bu ilacın biotine göre saçları kalınlaştırdığı gürleştirdiği söyleniyor saçlarım ince telli ve böyle birşeye ihtiyacım var bilgisi olan kullanan var mı?

Evet, ben kullanıyorum her sabah kahvaltıdan önce 1 hap yutuyosun günde okadar forumda bildiğim kadarıyla bir çok kişi kullanıyor. faydalı 5mg'da kullanabilirsin ama ben 2.5mg kullanıyorum çünkü vucüt kıllarınıda arttırıyor bende
    (Minox-Dermaneedling) "Zix'i Bıraktım" Minox başladığım için
    (Nizoral %2 Ketokonazol)

Yeni Üye
    e bu bildiğin biotinmiş işte, sonuçta biotin biotindir yani farklı marka olması farkeder mi?

Alıntı gandalf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e bu bildiğin biotinmiş işte, sonuçta biotin biotindir yani farklı marka olması farkeder mi?
    Teknik olarak fark yoktur hair pharma ürünleri kalitesine şüphe il yaklaşıyorum ancak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknik olarak fark yoktur hair pharma ürünleri kalitesine şüphe il yaklaşıyorum ancak.
    hocam solgar almayı düşündüm lakin sadece 1mg olanı var gözüküyo sitesinde, bu yeter mi acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Medohbiotin gayet iyi ben kullandim memnunum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Biotin aşırı ucuz bir etken gereksiz yere çok paralar harcamamak gerek. Solgar markasının ismi var sadece. 1mg 50 kapsül solgara 40-50 lira vereceğime 2 seneyi aşkın süredir HP 10mg biotin kullanıyorum 27 liraya alıyorum internetten 100lü aynı etki. Zaten işe yarayıp yaramadığını tırnaklarınızdan anlıyorsunuz biotinin. Ciddi anlamda uzama hızını ve kalitesini etkiliyor tırnakların. Bütçenizi genetik dökülmede daha etkili olan ana tedavilere ayırın RU-Minox-DUT-Konazol-Finas gibi.

Yeni Üye
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biotin aşırı ucuz bir etken gereksiz yere çok paralar harcamamak gerek. Solgar markasının ismi var sadece. 1mg 50 kapsül solgara 40-50 lira vereceğime 2 seneyi aşkın süredir HP 10mg biotin kullanıyorum 27 liraya alıyorum internetten 100lü aynı etki. Zaten işe yarayıp yaramadığını tırnaklarınızdan anlıyorsunuz biotinin. Ciddi anlamda uzama hızını ve kalitesini etkiliyor tırnakların. Bütçenizi genetik dökülmede daha etkili olan ana tedavilere ayırın RU-Minox-DUT-Konazol-Finas gibi.
    bu hp yukarıda miraclenin şüpheli yaklaşıyom dediği hair pharmaymış

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gandalf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu hp yukarıda miraclenin şüpheli yaklaşıyom dediği hair pharmaymış
    evet o biliyorum. miracle abide bir insan sizde bir insansınız bende bir insanım. herkesin fikri var ön yargıları var bunlar doğal şeyler. Miracle dememiş ki bunlar sahtekar şöyle böyle sadece şüphe ile yaklaşıyorum demiş kendince sebepleri olabilir. Kaldı ki sahtekar dese bile abi neden böyle söylüyorsun diye sebep sorarsınız. Kim olursa olsun kimsenin fikrini sorgulamadan nedenlerini öğrenmeden kabul etmeyin. Ben deneyimimi paylaştım. Ve şu an 2018 yılında böyle merdiven altı şeyler açmak zor. Bunu en iyi bu forumda miracle abi bilir zaten ruhsat ve gerekli izinleri almanın testleri geçmenin ne kadar zor ve zaman alan şeyler olduğunu. Bahsettiğimiz firma 2006 yılından beri faaliyet gösteren bir şirket. Ha manipülasyon yapıyordur şöyle dökülme duruyor şöyle saç fışkırıyor orası ayrı konu koca koca şirketler bile saç sektöründe televizyonda saç dökülmesini manipüle ediyor reklamlarla kesin çözüm diye ama bahsettiğimiz ürün sprey şampuan vs değil bildiğimiz biotin en fazla içeriği eksik koyabilirler böyle bir iddaa varsada şikayet edilir gerekli mercilere.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HP kullanıyorum bana da kaliteli gelmiyor 5mglik kullanıyorum yine iyi kötü biotin vardır içinde. Zaten yarısı olsa da yeter.

Sayfa 1/3 123 SonSon