10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Minox ile Kalici Sakal ?

SaçımınDoktoru Üyesi

Minox ile Kalici Sakal ?

Ustadlar sizin gorusunuzu duymak istiyorum Minox ile kalici sakal olurmu mesela 6 ay kullandiktan sonra yavas yavas biraksam kalici olurmu yoksa gidermi. Kalici olmasi icin ne yapmak gerekir

Yeni Üye
    Dostum saça göre daha kalıcı etki bıraktığı söyleniyor genel olarak sakalda bi ara bende bayabi araştırmıştım

Yeni Üye
    Sanırım kök olan yerlerde kalıcı oluyor fakat zaten hiç sakal çıkmayacak bir yerse bıraktıktan sonra orda çıkabilek olanlar gidiyor

Minoxla çıkan sakal kalıcı olur tabiki sakal dökülmez saç gibi ikisi farklı ayrıca minox sakal çıkarır kardeşim düzenli kullanabilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Suan kullaniyorum baya cikis sagladi ama baya da pullanma oldu dozu azalticam sanirim birde durekli kullanamama gerek varmi 6 7 ay yil kullansam kokleri kesip sikilastirsam yeterlimidir

Ben de başladım denemeye sakallarım var ama aşırı sık değil nasıl bir sonuç alacağım bakalım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    15 gundeyim seyrek yerlerden çıkış saglandi ve hafiften dolmaya basladi

Kullandığım yaklaşık 5-6 aylık sürede bir miktar gürleştirdiğini söyleyebilirim. Gerçekten fark yarattı ancak istediğim etki olmadı tabii ki. Üzerinden 1 yıl geçti bıraktım. Ve etkisi kalıcı olmadı, sakallar geri eski haline döndü.

Ben saçlarımda minox kullanıyorum fakat sakallarımda hacim arttı diyebilirim. Benim zaten sakallarım vardı bazı yerlerde seyreklik mevcuttu biraz daha gürleşti diyebilirim. Bana kalırsa sakallarının çıkacağı varsa minox bunu çabucak arttırıyor ve kalıcı olabilir,benim bi arkadasımın tek tük sakalları vardı 1 kutu minox bile bitirmeden bıraktı fakat onda bile cok iyi etki etmişti. Fakat minox: yüz daha hassas olduğundan dolayı tahriş ve kaşıntı olma ihtimali daha yüksek bana kalırsa yanetkisi düşük foam formu kullanmak daha mantıklı.

Yeni Üye
    Daha önce iki ay kullandım sakal cıkardı daha sonra bıraktım olanıda götürdü bende baya bi çıkarmıştı sakal sonra sakaldan eser kalmadı yüzümde ama ben bıraktıktan sonra yüzüme her gün iki kere buz sürüyordum belki köklere zarar verip o dökmüştür bilmiyorum ama yeniden başladım saç için finasterid kullanıyorum sakal oluşumunu engellemesin diye başladım ama bırakınca döküldü dökülmesini de buza bağlıyorum ben şahsen