Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Şakaklar için Yardım [Fotoğraflı]

Yeni Üye

Şakaklar için Yardım [Fotoğraflı]

https://i.hizliresim.com/dOqPRD.jpg
    Fotograftan da goruldugu uzere sakaklarim yasima gore (20) cok acildi ve alin cizgimde seyrelmeler mevcut. Forumdan arastirdigim kadariyla insulin ignesi oneriliyor. Bunun kullanimi nasil oluyor tam olarak ? Losyon surup igneleme yapip tekrar losyon mu suruyoruz ? Ve en onemlksi insulin ignesini tek seferlik, kullan-at mi yapiyoruz ?

Yeni Üye
    Niye cevap gelmiyor :/ Bari insulin ignesini kac sefer kullaniyoruz yani tek kullanimlik mi onu soyleseniz ?

İnsülin iğnesini çok fazla kullanan yok sanırım. 1.5 mm link dermastamp ya da roller al hem uygulamasi da daha kolay olur . Amaç aynı zaten etki oranlari da bence en fazla yüzde 20 oynar oynamaz

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum dermastamp al haftada iki kere uygula.günde iki kere de miracle losyon uygula o bölgeye toparlanacaktır.

Yeni Üye
    Acnelyse krem ve minoksidil ile dermoroller kullanın 1 aya şakaklar geri gelir.

İnsülin iğnesini önermemdeki amaç dış skar yapmadan derin dokuda rejenerasyon yapmak mümkünse insülin iğnesi kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsülin iğnesi kullanın çok batırmamaya dikkat edin

Yeni Üye
    Hocam minoxidil ile insulin ignesi aldim, acnelyse krem hakkinda birazcik bilgi verebilir misin ?

Yeni Üye
    Hocam insulin ignesi aldim haftada iki kez kullanmayi planliyorum. Kullanirken hafif batiriyorum kanama oluyor kucuk kucuk. Bazen biraz derin batiriyorum sikinti olmaz degil mi ? Birde insulin ignesini kullan at mi yapacagim yoksa birden cok sefer kullanabilir miyim ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi dezenfekte edebilirseniz problem olmaz,haftada bir de yeterli süre olarak.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 1/2 12 SonSon