Sayfa 1/4 123 ... SonSon
39 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: defne sabunu

defne sabunu

20 gün boyunca ısrarla defne sabunu kullandım. en doğal olanını aradım buldum, aldım.

her duşta 60-70 tel civarı saç oluyor.saç temiz yağlı farketmiyor... sonra denemek için sls içermediği söylenen ama ona benzer madde içerdiği söylenen nude ile yıkadım, onda banyoda saç 10 tane anca...

bunun sebebi ne olabilir arkadaşlar ? bu kafama takıldı.

desem ki dökülecekti zaten ama şampaunla yıkayınca olmuyor... ne yapacağıma karar veremedim.

Alıntı akrepkral06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 gün boyunca ısrarla defne sabunu kullandım. en doğal olanını aradım buldum, aldım.

her duşta 60-70 tel civarı saç oluyor.saç temiz yağlı farketmiyor... sonra denemek için sls içermediği söylenen ama ona benzer madde içerdiği söylenen nude ile yıkadım, onda banyoda saç 10 tane anca...

desem ki dökülecekti zaten ama şampaunla yıkayınca olmuyor... ne yapacağıma karar veremedim.
    Nude şampuan sls paraben içermeyen ve içeriği güzel bir ürün. Kanada üretimi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

üstad bende o yüzden kullandım ancak, arkasında içerik kısmında sodium laury sulfacetate var. Doğal Şampuan Arayanlara Bir Tavsiye - Özge'nin Oltası

ona da kimisi zararsız diyor kimisi aynı... işimiz şampuana kalırsa birini seçeceğiz artık.

ama benim sorum defne sabunu neden böyle bir etki yapar ?

banyoda şampuan 10-15 tel olurken, sabunlar 50-60 a çıkması normal midir. sizlerin banyoda ne kadar saç teli oluyor. lütfen yardım edin.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    banyoda şampuan 10-15 tel olurken, sabunlar 50-60 a çıkması normal midir. sizlerin banyoda ne kadar saç teli oluyor. lütfen yardım edin.
    Bence bir süre nude şampuana devam et. Sonra yjne defne sabun kullan,defneye geçtiğinde tekrar 60-70 tele çıkarsa o zaman sabundan dolayi olduguna emin olabilirsin. Yani ben olsam o şekilde karsilastirirdim ikisini.

Ha bu arada nude sampuanin linki falan var mı aldiginiz bir yer. Ben de ondan alacagim kesinlikle
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

otacı naturway sarımsaklı aldım en son deniycem. bu nasıl bilen var mı

botanikecza da var kardeş

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermoday ve Poliphin şampuan serime bunuda ekleyeyim,,bunuda deneyim diye düşünüyorken,,,maalesef içerisinde kimyasal olduğunu öğrenince vazgeçtim...

Poliphin benimde ilk listemde alınacaklarda var artık ilerde detaylı görüşlerimizi yazarız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

aynen benimde öyle en kalitesini aldım siparişle. o kadar doğal kokusu dağılması varki ömür boyu bunla yıkasam saçımı korur gibi geliyor ama sert yıkama olduğundan sanırım dökülme daha çok oluyor. elimi karıştırırken çok saç geliyor. şampuan daha derinlemesine ulaştığı için saça dökülecekleri banyoda döküyor o yüzden diye sanıyorum.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon