39 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: defne sabunu

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı marauder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defne Gar Sabunu 1kg 017 - n11.com
    Bne bu ürünün tekli olanını denemek için aldım dökülmemi durdurdu,bende önce envayi çeşit şampuan kullanıyordum ama bundan bir kilo sipariş edeceğim,ürün çok doğal ve kaliteli.
    Yanlız bendeki sorun erkek tipi değildi dökülme,saçımda sivilce çıkıyor,aşırı yağlanıyor ve aşırı dökülüyordu ve bu öyle bir kaç aylık bir mevzu değil en az 10 yıldır bu sorunla uğraşıyordum çözüm bu oldu ilginç bir şekilde çünkü bir sabundan böyle bişey beklemiyordum hep şampuanlar antibiyotikler losyonlar yağlar sarımsak bir sürü şey denedim sonunda birgün lüks bir markette tarişin zeytinyağı sabunlarına heveslendim bir ikisini aldım zeytinyağı sabunuydu bunlar,birkaç kullandım pek hoşuma gitmedi dedim internetten araştırayım bu sabun olayını derken defne sabunuyla karşılaştım sonunda linkini verdiğim satıcıdan bir kalıp sipariş ettim ve dökülmeyi tamamen durdurdu böyle binde bir saç görüyorum yıkarken.İnsan boşa geçen onca seneye acıyor.Benimki tarzında saçında problem olanlar kesinlikle kullansınlar,diğer erkek tipi olanlar için birşey diyemeyeceğim ama envayi çeşit kimyasalı kafanıza sürüyorsunuzu yeri geliyor yutuyorsunuz ben yerinizde olsam bir kalıp alarak denerdim,çünkü bu sabun %100 defne kokusuyla filan migrostanda aldım çünkü daha önce hiç ama hiç alakası yok bununla diğeriyle elimi bile yıkamıyorum ya da emin olduğunuz bir yerden %100 olanından alın deneyin derim belki bu şifa olacak,bana oldu inşallah size bir faydası olur
    Bana tam yaramadi kepek sorunu yuzunden ama en kalitelisi antakya tahir celikkaya defne sabunu hocam bence onu denediniz mi hic

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana tam yaramadi kepek sorunu yuzunden ama en kalitelisi antakya tahir celikkaya defne sabunu hocam bence onu denediniz mi hic
    Teşekkürler hocam şimdi inceledim dediğiniz sabunları ordaki yorumlar filan hep olumlu,gerçek defne sabunu o fiyat aralığında oluyor zaten.Elimdekiler bitince 1 kilo alıp deneyeyim kaliteli sabun bunlarda.
    Ben çok memnun kaldım saç dökülmem tamamen durdu,bundan sonra dünyanın en iyi şampuanınıda getirseler saçıma sampuan sürmem,hiçmi faydası olmaz içinde birsürü antibakteriyel etken madde oluyor yinede en ufak bir iyileşme olmuyordu,sorunu defne sabununun düzelmesi beni şaşırttı doğrusu.Demekki şampuan içindeki zarrlı maddelerde saç dkülmesine sebep oluyor.
    Defne sabunu