merhaba yaklaşık 5 gündür saatlerce forumdayım yazılanları okuyorum, size bir şey danışmak istiyorum 4 kasım tarihinde minoxile başladım (günlük sabah akşam 5er fıs) şakaklarımda kullanıyorum çok sık olmamakla birlikte vertex bölgemde hali hazırda daha ölmemiş saçlarım var güçlenmeyi bekleyen. kendime bi tedavi oluşturmak istedim yardım etmenizi rica ediyorum. forumda okuduklarıma bakarak tedavime dut eklemek istiyorum oral olarak 3 günde 1 olacak şekilde. bu süre zarfında açıkcası spor yapmayı düşünüyorum zayıf bi vücut yapım var jinekomasti beni ürküttüyor ve düzenli beslenmeyi düşünüyorum vertex bölgem toplalana kadar. 2.5 ay sonunda dutasterid kullanmayı bırakmayı düşünüyorum ve miracle losyonu tedavime eklemeyi düşünüyorum. daha sonra minoxilin 6. ayında içine 1 adet avodart (dozu ne olabilir 1 tane yeterli midir?) atmayı düşünüyorum. bu şekilde 1 ay kullanıp ara verip (bu arada bi ay ara vermeyi bri yazmıştı dut 28 gün boyunca kanda kaldığı için -bana da mantıklı geldi- daha sonra miracle minox eğer doğru kullanılırsa etkili olduğunu söylemişti öyle okumuştum) bir sonraki ay dutassız minoxil,yani bir ay min bir ay dut-min ve 1 ay ara 1 ay boyunca sadece miracle losyon 2 günde 1 olarak yada her gün bilmiyorum o konuda yardım almak istiyorum nasıl kullanılmalıdır ve haftanın 3 günü de konazol şampuan kullanmayı düşünüyorum. dökülmem çok ilerlemiş değil vertex bölgesi şaşaklara ekip yaptırdım gerçekten moralimi çok bozuyordu yasım 21 minoxilden korktuğum için şuan arka bölgeye kullanmıyorum döngüye girdiğinde daha çok seyreleceği için

minoxili (min-dut karışımına başladığımda da dahil) günde iki kez kullanmak yerie sadece akşamları kullansam nasıl bir tedavi olur?
eğer dut saçlarımı toplarsa güçlendirirse miracle losyonu tüm saçıma sürmeyi planlıyorum günde 1 kez mi 2 kez mi kullanmalıyım ? miracle losyona ek olarak ne kullanabilirim? dutasteridin yan etkilerini en aza indirmek ve toksinleri atmak için ne kullanabilirim. en olarak ısırgan ve yakı otunu çay şeklinde içiyor muyuz yoksa kafamıza mı sürüyoruz onu da düşünüyorum miracle losyon kullanmadıgım 1 gün bunu 1 gün losyonu her gün akşam bir ay min- ve bir ay min-dut ve bir ay ara olacak şekilde

yardımlarınızı önerilerinizı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden