2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Minoxidil kullanım sıklığı nasıl olmalı?

Question Minoxidil kullanım sıklığı nasıl olmalı?

Bu konu üzerinde internette çeşitli söylentiler bulunmakta. Kimisi her gün kimisi de 2 günde 1 kullanıyor. Burda araştırdım fakat net bir cevap bulamadığım için konu açmaya karar verdim.
    Yaşım 18, anti-androjen kullanamayacağım için Minoxidil'e başlayacağım. Günde 1 kez yada 2 kez kullanmanın bir farkı olmadığını söyleleyenler var. Ben 8-12 ay günde 1 kullanıp ondan sonra hafta da 2-3 kez kullanacağım.
    Sizin önerileriniz nedir?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mecevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu üzerinde internette çeşitli söylentiler bulunmakta. Kimisi her gün kimisi de 2 günde 1 kullanıyor. Burda araştırdım fakat net bir cevap bulamadığım için konu açmaya karar verdim.
    Yaşım 18, anti-androjen kullanamayacağım için Minoxidil'e başlayacağım. Günde 1 kez yada 2 kez kullanmanın bir farkı olmadığını söyleleyenler var. Ben 8-12 ay günde 1 kullanıp ondan sonra hafta da 2-3 kez kullanacağım.
    Sizin önerileriniz nedir?
    Evet bu tarz yorumları ben de okuumuştum hocam ne yazık ki maksimum etki-verim alacak kullanım şeklini kullanıcılar olarak bizlerin ortaya koyması gerekiyor bu vb. etkenlerde,günde bir ve bazen haftada bir bazen haftada iki gün kadar ara vererek bazı haftalar full kullanarak bünyeyi şaşırtmak lazım bu benim şahsi kanaatim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi