Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: kafamda her saniye bir hareketlilik var kaşıntı var ve saçlarım dökülüyor nedeni ne olabilir sizce?

sackır12
    Guest
    Alıntı Talimci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde dökülmem aynı senin gibi ortada bi boşluk var sokaklarda hiç dökülme yok sol tarafta sağa göre daha seyrek şimdilik bi tedavi uygalmamiyorum çünkü dökülmem çok az ters yapmasından korkuyorum
    hocam senin fotoları göremiyorum. özelden iletişime geçelim birlikte tedavi uygulayalım. bu hastalıkta yanında birilerinin olması çok önemli. birbirimizin danışmanı yardımcısı olabiliriz.

sackır12
    Guest
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmi gormeden size msj attim ozelden..sizin agresif bir tedavi gerektirecek durumunuz yok.. Yerinizde olsam ru ve seti temin edip hergun birini olacak şekilde kullanirim...ketoral şampuanida hafta 1 kere duruma.gore 2 kere kullanirm..simdilik bu tedavi size yeter..sizler cok şanslisiniz ru ve seti gibi tedavileri ilk agizlardan duyabiliyorsunz..bizler cok ugrastik bu islerle
    hocam bu ru ve seti zamanla minox gibi etkisini yitiriyor mu? eğer etkisi kalıcı olacaksa ölene kadar kullanabilirim.

sackır12
    Guest
    Alıntı KellerEller Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim 15 yaşında bile böyle saçlarım olmadı kabak gibi geziyorum şimdi
    hocam var mı bi tavsiyeniz. ben saç konusunda çok takıntılıyım. saçlarım şu an aşırı kötü değil ve uygun bir tedavi ile tüm saçlarımı geri kazanabilirim çünkü dökülmem daha yeni olduğu için kökler uyarılmaya daha yatkın. setipiprant saçları uzun yıllar koruyabilir mi acaba

Yeni Üye
    Dostum benim dökülmem yok desem yeridir 2 günde bir banyo yapıyorum 15 20 tel dökülüyor banyoda benim için en iyi tedavi stresten uzak durmak beni bi 5 sene idare eder diye umuyorum bu saç ama yinede 10 mg biotin kullanmaya baslicam

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sackır12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu ru ve seti zamanla minox gibi etkisini yitiriyor mu? eğer etkisi kalıcı olacaksa ölene kadar kullanabilirim.
    Hic bir tedavide öyle bisey yok...hep.etki etsin diye bir sey yok..tedavi süreklilik ister.. Böyle birseyin garantisini hic kimse veremez.ama tedavi uyguladiginiz surece saclariniz iyi durumda olur
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

sackır12
    Guest
    Hic bir tedavide öyle bisey yok...hep.etki etsin diye bir sey yok..tedavi süreklilik ister.. Böyle birseyin garantisini hic kimse veremez.ama tedavi uyguladiginiz surece saclariniz iyi durumda olur
    hocam öyleyse bu tedavilerin tamamı bir aldatmaca sayılmaz mı? hiçbiri uzun vadede iyi sonuç vaad etmiyor. forumdaki her üyenin bütün paylaşımlarını okudum sayılır ama 2014 ten 2017 ye kadar saçlarını düzenli olarak koruyabilen bir kişiye bile rastlamadım.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sana resim atayim gor. Aldatmaca degil. Vucudundaki reaksiyonu anlaman lazim.. Ben ne zaman sunu kullansam saclarim iyi oluyor. Ee peki ne yapmak lazim.hep onu mu kullanmak lazim.bence degil..sürekli ayni etkeni kullanirsan vucud ister istemez alışıyor.tekrar dökülmeler basliyor.. En pis antiandorjenlerden olan androcuru oral kullanıp sonuc alip ve belli sureden sonra kullandığı halde tekrar dokulmeleri baslayana kişiler gördük.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

sackır12
    Guest
    Sana resim atayim gor. Aldatmaca degil. Vucudundaki reaksiyonu anlaman lazim.. Ben ne zaman sunu kullansam saclarim iyi oluyor. Ee peki ne yapmak lazim.hep onu mu kullanmak lazim.bence degil..sürekli ayni etkeni kullanirsan vucud ister istemez alışıyor.tekrar dökülmeler basliyor.. En pis antiandorjenlerden olan androcuru oral kullanıp sonuc alip ve belli sureden sonra kullandığı halde tekrar dokulmeleri baslayana kişiler gördük.
    o halde ne yapmamız lazım. sürekli olarak tedavi mi değiştirecez. o şekilde de çok maliyetli oluyor hocam. diyelim ki aylık tedavi olarak setipiprant min dut miracle ve yeşil çay ısırgan otu kullanacaz. Setipiprantın maliyeti aylık 30 dolardan 120 lira. min dut maliyeti 40 lira miracle ve kalanlar da 40 olsa etti size 200 lira. aylık 200 yıllık 2400 lira yapıyor. Çok maliyetli oluyor bu şekilde. Bir de size şunu sormak istiyorum minoxil kullanıp da döngüye girmeyen kimse olmuş mu bizim forumda veya diğer herhangi bir forumda ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o halde ne yapmamız lazım. sürekli olarak tedavi mi değiştirecez. o şekilde de çok maliyetli oluyor hocam. diyelim ki aylık tedavi olarak setipiprant min dut miracle ve yeşil çay ısırgan otu kullanacaz. Setipiprantın maliyeti aylık 30 dolardan 120 lira. min dut maliyeti 40 lira miracle ve kalanlar da 40 olsa etti size 200 lira. aylık 200 yıllık 2400 lira yapıyor. Çok maliyetli oluyor bu şekilde. Bir de size şunu sormak istiyorum minoxil kullanıp da döngüye girmeyen kimse olmuş mu bizim forumda veya diğer herhangi bir forumda ?
    Ben döngü yaşamadım 2.5 yıldır kullanıyorum ama sürekli etken değiştirip beslenmeme dikkat ediyorum. Ayrıca saçların çok sık bitkisel çaylarla bile korursun sakın kimyasal bi tedaviye başlama yazık edersin.

30 usd gr setipiprant çok pahalı ülkemiz şartlarında biz 10 usd ye alıyoruz nereden aldınız bu fiyatı ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon