8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Kelliğin artık tedavisi var diyolar, foruma girince kafam karıştı?

Yeni Üye

Kelliğin artık tedavisi var diyolar, foruma girince kafam karıştı?

Kime sorsam artık saç ekimleri var tekonloji gelişti vs diyor ama bu foruma girince herkes saç ekimine karşı neredeyse, organik saç ekimi yaptırmayı düşünüyordum yaşım 18 daha sacım sag ve sollardan seyreldi böyle hafif bi takviye yaptırıcam doktorum yan tarafımda ki saclar sık ve gür olduğu için çok iyi sonuc alırsın hatta benım en iyi sonuc alan müşterim olabilirsin vs dedi, 1.5 2 aydır minoxil kullanıyorum yeni saçlar çıktı görüyorum ama hem gerek kalitesi olsun hem gerek sacımın birden uzamasının yavaşlaması olsun ekime gidiyor kafam ne önerirsiniz?

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ekleme bir sorum olacak, bildiğim kadarıyla ekimden sonra ekilen saçların çoğu dökülmüyor, o zaman neden ekimden sonra koruma amaçlı tedavi uygulanıyor açıklayabilir misiniz ?

Yeni Üye
    Çok iyi saç ekimi yapan yerler var bence kellik artık büyük bir problem değil.
    şuan yaşım 19.5 şakaklar da saç kalmadı diyebilirim. seneye ekim yaptırmayı düşünüyorum.

Banned
    saç ekimi iyi hoşta 7-8 ay çim adam gibi gezebilcekmisiniz?

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç ektiripde dokulenler cok araştırın.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saç ekimi gür ve kaliteli bir donör var ise başarılıdır benden 2600 zor çıktı ve donör zor kapandı anca tepedeki tepsiyi kapatabildim önleri tedavi ile kurtarmaya çalışıyorum. Saç ekimi yap kurtul tarzı bir şey yok malesef.

fazla kafaya takmayın beyler

en kötü durumda saç simülasyonu yaptırırsınız(kim yapar bilemem, türkiyede iyi yapan yer var mı onuda bilmiyorum)

şunun gibi mesela

Yeni Üye
    Acıkcası Türkiye de merdivan altı ektirip dökülenlerin gür sacları olacagını hayal etmesi saçma, bu işin ehli adamlar ispanya da.