Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Yeni bir başlangıç

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olur tabi ki neden olmasın ama minoxidili göz ardı etme, o bizim saç çıkarmada ki en büyük etkenimiz.

minoxu gözardı etmiyorum zaten ama normal minox deriyi mahvediyor bende o sebepten kullanamıyorum foam getirmem lazım ayrıca dutu kafama sürünce saclarım çok sönükleşiyor güçsüzleşio yumuşak bir hal alıyor sizde böyle mi hissediyorsunuz?

Gelişme olduğu bariz belli, saçların güçlenmiş yeni saçlarda çıkmış. Dökülmenin süresiyle geriye dönüş birbirlerine çok bağlantılı. Uzun bir dökülme geçmişin varsa uzun bir tedaviyle geri gelecektir o saçlar.
    gelişme bencede var ama dökülme durmuo ne hikmetse dökülme çok uzun bir sürece dayanıyor sabır çok önemli dediğin gibi insan bi an önce düzelsin istiyor o kadar emek veriyoruz

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forland29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelişme bencede var ama dökülme durmuo ne hikmetse dökülme çok uzun bir sürece dayanıyor sabır çok önemli dediğin gibi insan bi an önce düzelsin istiyor o kadar emek veriyoruz
    Son birkaç gündür azaldı fakat son 1 aydır öyle agresif bir dökülmem oldu ki neredeyse ilk halime döndüm ama sabırla devam ediyorum yeni tedaviye. İlk hallerine dönmeleri maalesef uzun sürüyor fakat yapacak bir şey yok.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Tedavi de 3 ayi gectim son 3 haftadir dökülme cok artti saclar giderek azaliyor sadece miracle losyon kullaniyorum icine extradan 2 3 androcur atiyorum ne yapcam bilemedim bu yaslar abimlerin kel kaldigi yaşlar önüne gecebilir miyim bilmiyorum canim sıkılıyor cepten yazdim
    Calux aldim yeni bi losyon daha yapmak istiyorum sadece olcak sekilde 60 ml ne kadar hap atsam miracle hocam kremle olusturdum ama hosuma gitmedi o sekli ?

Arkadaşlar yardım saçlar çok agresif dökülyor resmen kel kalcam ne yapacan bilemiyorum sadece miracle losyon kullanıyorum şu an sanki eski adlığım etkiyi alamıyorum. İçine andocrur attım ondan mı kaynaklanıyor bilemedim. Hiç böyle bi dökülme olmamıştı. Minoxu bırakalı 3 ay falan oluyor ondan mu oldu bilemiyorum ne yapacağımı şaşırdım. Saçlarım çok güçsüz sönük hale geldi sabah kalktığımda normalde sert hale getiriodu miracle losyon su an öyle bi etki yok yağlanma kesilmiyor

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar yardım saçlar çok agresif dökülyor resmen kel kalcam ne yapacan bilemiyorum sadece miracle losyon kullanıyorum şu an sanki eski adlığım etkiyi alamıyorum. İçine andocrur attım ondan mı kaynaklanıyor bilemedim. Hiç böyle bi dökülme olmamıştı. Minoxu bırakalı 3 ay falan oluyor ondan mu oldu bilemiyorum ne yapacağımı şaşırdım. Saçlarım çok güçsüz sönük hale geldi sabah kalktığımda normalde sert hale getiriodu miracle losyon su an öyle bi etki yok yağlanma kesilmiyor
    Dozu 2 katına çıkar. Minoxu çok zorda değilsen kullanmanı tavsiye ederim.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Saçların çok zayıfmış nazlı çıkmışlar belli bu dökülmeden sonra yine çıkarlar merak etme ama doz artırman gerekebilir. Günde kaç kere ne dozda kullanıyorsun yazabilir misin ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçların çok zayıfmış nazlı çıkmışlar belli bu dökülmeden sonra yine çıkarlar merak etme ama doz artırman gerekebilir. Günde kaç kere ne dozda kullanıyorsun yazabilir misin ?
    hafta içi miracle losyon akşam kullanıyorum üstüne elseve kulalnıyorum. hafta sonu sabah akşam çift doz kullanıyorum miracle losyonu. minox rogaine foam kullanıyordum diğer minox saçımı mahvediyor saç derim soyuluyor. Yurt dışından getirtmem lazım ama maddi sıkıntı var. Yüksek dozda kullanıyorum miracle losyonu ayrıca 6 -7 caluxla losyon hazırladım ama düzenli kulalnamadım.

hafta içi miracle losyon akşam kullanıyorum üstüne elseve kulalnıyorum. hafta sonu sabah akşam çift doz kullanıyorum miracle losyonu. minox rogaine foam kullanıyordum diğer minox saçımı mahvediyor saç derim soyuluyor. Yurt dışından getirtmem lazım ama maddi sıkıntı var. Yüksek dozda kullanıyorum miracle losyonu ayrıca 6 -7 caluxla losyon hazırladım ama düzenli kulalnamadım.
    Kaç ml ye neler atıyorsun yazabilir misin forland ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

100 ml 2 kutu aldactone 1 kutu diane35 4 5 hap andocrur zytrec ve decort seklinde hazirliyorum yaglanmayi kesen hangisi bunlarin icinde onu arttiriyim olmazsa

Sayfa 3/3 İlkİlk 123