6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Uzun süre yakı, ısırgan, yeşil çay,tıbbi nane tüketimi yan etki yapar mı ? ( yaş 18 )

Uzun süre yakı, ısırgan, yeşil çay,tıbbi nane tüketimi yan etki yapar mı ? ( yaş 18 )

Arkadaşlar bu çayları uzun süre bir ayda 3 hafta içip son hafta içmemek şeklinde her gün 2 fincan içmek ( her ay değişimli olarak ) yan etki yapar mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    yeşil çayı çok tüketirsen zayıflatabilir.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Ben böbrekler için çok tehlikeli buluyorum çok fazla çeşitte bitki kürü, çay vs yapmanın. Birinde olmamış olması başka kimsede olmayacak anlamına gelmiyor. Özellikle bu konuda dikkat edilmeli. Yeşil çayı güvenilir buluyorum ancak diğerleri için uzun vadede kullanım sonucu yok elimizde.

Hocam keşke zayıflatsa. Kiloluyum zaten . Benim sorum dht'yi engellediği için erkeksi özelliklerden alıkoyar mı beni ? iktidarsız falan yapar mı demek istemiştim. İnşallah gelişimimi engellemez yaş 18 daha.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sürekli için ama her ayın son haftası mola verin, hem tehlikeyi azaltacak hemde etkiyi azaltacaktır. 3 hafta iç 1 hafta dinlen şeklinde yapın, günde 2 ayrı saatte toplam 2 bardak bitki çayı tüketin. Bitki çayıyla beraber bir şey yemeyin. Bitki çayı, bitkinin kendisini tüketmekten daha etkilidir ve bir şeyi fazla yemek nasıl tehlikeliyse bir şeyin çayını haddinden fazla içmek daha tehlikelidir.

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu bitkilerden yapılan çayların veya losyonların ana tedavi gibi görülmemesi gerektiğini düşünüyorum tek başlarına bunlar yetersiz ancak destek olabilir.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men