Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
147 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok başarılı üstad vertex ve arkası kapanmış artık şakaklar sınırlarını ileri taşımış ve simetrik oval çizgisine dönüyor genel saç kalitesi daha da artmış gerçekten şaşırttı beni hani son bir iki ay sıçrama yapmış son ay ne değişikler yaptın alalım ihtihbaratı
    Tşk üstad son 2 ayda:
    1-Losyonun krem formunu kullanıyorum yoğun olarak,
    2-Benim malum karışımı kullanıyorum (zerdeçalli karışım),
    3-Kremleri kullanıyorum ve en önemlisi sabah akşam uygulamaya özellikle dikkat ettim,
    4-Bir de ben hatırlarsanız 6-8. aylardan itibaren sonuç beklediğimi özellikle vurguluyordum saç dökülme geçmişimi gözönünde bulundurarak.
    Bir de senin vurguladığın gibi losyonun yarılanma ömrü kısa olmasa gerçekten çok etkili,artık bunu da ru ile aşacağız,gerçi ben aklıma geldikçe kremini sürüyorum kafaya bazan günde üç defa uygulamış oluyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önler yavaş yavaş gelecek orası açıkta arka taraf baya kapanmış yahu
    Teşekkürler hocam bu konuya olan inancımı hiç yitirmedim,o yüzden ısrarla 6-8. aylardan itibaren sonuç almaya başlayacağımı vurgulayıp durdum,özellikle miracle ve senin aldığın jenerik sonuçlar site ahalisi olarak bizleri motive etti.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tşk üstad son 2 ayda:
    1-Losyonun krem formunu kullanıyorum yoğun olarak,
    2-Benim malum karışımı kullanıyorum (zerdeçalli karışım),
    3-Kremleri kullanıyorum ve en önemlisi sabah akşam uygulamaya özellikle dikkat ettim,
    4-Bir de ben hatırlarsanız 6-8. aylardan itibaren sonuç beklediğimi özellikle vurguluyordum saç dökülme geçmişimi gözönünde bulundurarak.
    Bir de senin vurguladığın gibi losyonun yarılanma ömrü kısa olmasa gerçekten çok etkili,artık bunu da ru ile aşacağız,gerçi ben aklıma geldikçe kremini sürüyorum kafaya bazan günde üç defa uygulamış oluyorum.
    Üstad ru nun yarılanma ömrü çok kısa yaniş vücuda girdi mi dejenere oluyor ama reseptörde uzun süre kalıyor miraclenin daha uzun vücutta kalma süresi yanlış yazmışım demek ki. Şu durumda kısa yarılanma ömrüne sahip ancak hedef organda uzun süre kalabilen etkenler iyidir. Gerçi c.a dışında öyle aman aman da değil spiro 8 saat esradiol 4 saat filan ama c.a 4-5 gün boda zaten çok küçük bir miktar var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstad ru nun yarılanma ömrü çok kısa yaniş vücuda girdi mi dejenere oluyor ama reseptörde uzun süre kalıyor miraclenin daha uzun vücutta kalma süresi yanlış yazmışım demek ki. Şu durumda kısa yarılanma ömrüne sahip ancak hedef organda uzun süre kalabilen etkenler iyidir. Gerçi c.a dışında öyle aman aman da değil spiro 8 saat esradiol 4 saat filan ama c.a 4-5 gün boda zaten çok küçük bir miktar var.
    Tamam şimdi düzelttim yanlış bilgimi belki siz doğru yazdınız ben yanlış anladım,bizim hedefimiz reseptörde uzun süre kalan ancak çok az miktarı kana karışsa bile vücutta daha kısa süre kalan etkenlerle tedavimize devam etmek doğru anlamış mıyım?

Tamam şimdi düzelttim yanlış bilgimi belki siz doğru yazdınız ben yanlış anladım,bizim hedefimiz reseptörde uzun süre kalan ancak çok az miktarı kana karışsa bile vücutta daha kısa süre kalan etkenlerle tedavimize devam etmek doğru anlamış mıyım?
    Aynen üstadım yavaş yavaş derinleştiriyoruz bilgileri bereket ki forum amacına ulaşıyor bu yönü ile...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Değerli arkadaşlar tedavi sürecimle ilgili naçizâne bir iki paylaşımım olacak,malumunuz burada hepimiz birbirimize yakın etkenleri kullanarak tedavimize devam ediyor ve üç aşağı-beş yukarı benzer sonuçları alıyoruz,o yüzden herkesin tedavisindeki gözlemleri çok önemli.
    Sömestr tatili dolayısıyla öncesinden başlamak üzere tedavime 15 gün kadar ara vermek zorunda kalmıştım,eve döndüğümde saçlarımın genel durumunu görünce biraz canım sıkıldı,tabii insan işler tersine gidince hemen bir suçlu arıyor,ama bizim tedavilerimiz genel manada saç için olmazsa olmaz etkenler içeriyor,bu durum benim en çok merak ettiğim bir konuydu yani bir gün olur da istediğimiz sonucu alırsak tedaviyi tamamen bırakabilir miyiz? ama bu 15 günde aldığım cevap şimdilik bırakamayız oldu.
    Şu üç günde yoğun olarak tedaviye abanmam sonucu (krem-losyon,min-dut ve tentür) genel durum şu an iyi çok şükür toparladı saçlar.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli arkadaşlar tedavi sürecimle ilgili naçizâne bir iki paylaşımım olacak,malumunuz burada hepimiz birbirimize yakın etkenleri kullanarak tedavimize devam ediyor ve üç aşağı-beş yukarı benzer sonuçları alıyoruz,o yüzden herkesin tedavisindeki gözlemleri çok önemli.
    Sömestr tatili dolayısıyla öncesinden başlamak üzere tedavime 15 gün kadar ara vermek zorunda kalmıştım,eve döndüğümde saçlarımın genel durumunu görünce biraz canım sıkıldı,tabii insan işler tersine gidince hemen bir suçlu arıyor,ama bizim tedavilerimiz genel manada saç için olmazsa olmaz etkenler içeriyor,bu durum benim en çok merak ettiğim bir konuydu yani bir gün olur da istediğimiz sonucu alırsak tedaviyi tamamen bırakabilir miyiz? ama bu 15 günde aldığım cevap şimdilik bırakamayız oldu.
    Şu üç günde yoğun olarak tedaviye abanmam sonucu (krem-losyon,min-dut ve tentür) genel durum şu an iyi çok şükür toparladı saçlar.
    hocam bende neredeyse 2 aydır tedaviyi bıraktım sınavlar sömestr derken baya baya aksattım dökülme başladı biraz saçta açılma vs yokta günlük ortalam 30-40 tel dökülme oluyor bazen 100 bazen hiç olmuyor hiç bişey anlamadım ama dediğiniz gibi mevcut tedaviler ile şuan için başarıdan sonra tedavi bırakmak eskiye dönüşün başlangıcı..

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son iki foto sanırım yeni attıkların.

15 günlük ara ileri gitmeni engellemiş ama geri de gitmemiş.

Bir de fotoların tarihlerini güncellersen daha iyi anlaşılır hangileri eski hangileri yeni.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son iki foto sanırım yeni attıkların.

15 günlük ara ileri gitmeni engellemiş ama geri de gitmemiş.

Bir de fotoların tarihlerini güncellersen daha iyi anlaşılır hangileri eski hangileri yeni.
    Haklısın üstad fotolar biraz karışmaya başladı,onlara bir ayar çekeceğim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam sizin bu krem formu imzanızdaki 6 numara mı oluyor? ayrıyetten losyonları kullanıyor musunuz?
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Sayfa 8/15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon