Sayfa 1/4 123 ... SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Ender60 Başarı Hikayesi

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul

Ender60 Başarı Hikayesi

Herkese merhaba arkadaşlar. .Üniversite 1. sınıfta başlayan dökülmem her dönem baya agresif olsada pek açılma olmamıştı bende pek önemsemiyordum.Ta ki geçen sene bu zamanlar okulun bitmesi biraz stress etkisini artırmasıyla birldiğiniz 6 ayda kel kaldım. Hemen olmasa bile ilerleyen zamanlar için saç ekim araştırırken burayla tanışmamla hayatım değişti.Daha tedavi uyguladığım aydan itibaren çıkan birkaç kıl ile kellik psikolojisini üzerimden attım.Buradaki inanılmaz sıcak aile ortamı ve başarı hikayeleri sayesinde iyice heyecanlandım ve imzamdaki tedavileri uyguladım. Benim önceliğim vertex olduğu için önden resim bile almadım.Ben tepeye tedavi uygularken daha 15-20 günde miracle losyon sonuç vermeye başladı.
    Bir sevinçle 12 Şubatta açtığım konu;

http://www.sacimindoktoru.com/basari...esimli%5D.html

Ben çıkanları 1-2 saç teli sanırken saçlarım uzamaya başladı.Miracle hocama da hep önde gelişme olduğunu söyledim ama bu denli bir gelişme olduğunu ancak bugun traş olunca anladım.Resmen şok oldum.Hemen eski fotoğraflarımla bir karşılaştırma yaptım ve daha duş almadan sevincimi burda paylaşmak istediim.
    Bu fotoğraf 11 Aralık 2015 tarihinde.Sol ve sağ şakağım idare edecek gibi olsada baya kelliğe doğru ilerliyor.

Bu fotoğraf bugune ait. 20 Temmuz 2016
    Ve şunuda ekleyim arkadaşlar son 1 aydır min-fin uyguluyorum ve minoxun başlangıçtaki aşırı dökülmesi(günlük 500-600) saçlarımın seyreldiğini hissettiğim dönemde çektim bu fotoğrafı.Bir ay sonra minoxun etkisi ile daha da iyi olacağına inanıyorum.

Önde yaşadığım başarı büyük ihtimalle miracle losyon sayesinde.Çünkü önde gelişme olması ve vertexde olmaması nedeniyle miracle hocam sağolsun cell yolladı ve bu süreçte hiç ön çizgiye uygulamadım.Anca parmağımdan artanları oraya silmişimdir Bana mı böyle geliyor bilmiyorumda yaptığım düzensiz masajlar sanki bozulan kafa şeklimi güzelleştirmiş gibi.Masaj yapın arkadaşlar
    Önümüzdeki ay askere gidicem ve bir süre sizi bilgilendiremeyeceğim. Naçizane birde önerim lütfen 1 hafta 10 gün tedavi uygulayıp işe yaramıyor diye vazgeçmeyin. Forumda emeği geçen başta miracle hocam olmak üzere herkese teşekkürü borç bilirim .
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Helal olsun dert ortağım artık korumak kaldı senin için demekki bu hastalığın yenilebileceğini gösterdin bizlere yolun açık olsun dostum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika sonuç kardeşim. Güle güle git güle güle gel inşallah.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hacı saçların iyi duruma gelmiş zaten niye minox kullanıyon ki ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    gercekten cok iyi masaj olayindada haklisin galiba dokulen yerlerde kafa tasinda veya deri altinda sislik gibi yerler olusuyor bunlarda yok olmus sanki kalsiyum birikmesi konusunvardi daha oncelerde paylasildi tedavi etki gost3rdigimde bu durumlarda ortadan kayboluyor sanirim
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yer
    İstanbul
    Alıntı nisay0761 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı saçların iyi duruma gelmiş zaten niye minox kullanıyon ki ?
    Vertexden hala memnun değilim, zaten minoxuda uyarmak amaçlı 2 günde bir kullandım.Resmen kel kalıcam galiba dedirten seviyede saç döküldü 2-3 Gündür saç dökülmem normala döndü
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçın çok kötü durumda değilmiş abi zaten ya. Çok güzel sonuç almışsın minoxa başlama bence hemen bırak gitsin. Dökülmeler başlarsa tekrardan minoxa devam edersin.

Yer
    İstanbul
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçın çok kötü durumda değilmiş abi zaten ya. Çok güzel sonuç almışsın minoxa başlama bence hemen bırak gitsin. Dökülmeler başlarsa tekrardan minoxa devam edersin.
    Önden çok sıkıntı olmasa da vertexde açıklık baya var. Şu elindeki minox bitsinde bakarım duruma göre
    Miracle Losyon20.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence hiç girme minoxa saçların iyi durumda şu an.

Ender60 yeni saçların hayırlısı olsun kardeşim.Bayaha iyi sonuç almışsın.Sana bir sorum olacak tedavinde %5 Min %0.2 Fin Losyon yazıyor minoxidil'in içerisine finasterid mi attın?
    Bıraktıklarım:
    Xpecia 9 kutu kullanıp bıraktım.
    Shen min 10 kutu kullanıp bıraktım.
    Revivogen losyon
    Revivogen şampuan

Tedavim:
    Miracle Losyon ( 3gr saf spiro-1 kutu diane35-1 ampül decort-yarım kutu endol )
    Sebamed Anti-Hairloss
    RU58841
    Gnc saw palmetto
    Minoxil Forte (dut. ile)
    losyonlardan önce azalderm-ketoral krem günde birer kere
    0.5mm dermaroller haftada 2 gün
    3 günde 1 konazol
    Çeşitli yağ karışımları( jojobo-hint-nane-emu-susam.... vb.)
    Medohbiotin her gün yarım tablet

Sayfa 1/4 123 ... SonSon