147 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

Threaded View

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

Evet arkadaşlar saç dökülmesi hikayemi geniş bir vakitte detaylı olarak anlatırım şu an buna vaktim yok.
    Evet arkadaşlar,bugün biraz eski fotoları karıştırdım,gördüm ki benim 2005 yılına kadar ciddi denebilecek bir saç dökülmesi proplemim olmamış,(33 yaşıma kadar yani)ta ki 2005 yılında 2 ay içinde 18 kilo verdiğim o amansız diyeti yapana kadar,bana o diyet proğramını yazan kadını bir bulsam,neyse.Demek ki beslenme ile saç dökülmesinin ciddi bir ilişkisi var,saçlar sadece genetik yatkınlıkla dökülmüyor.
    Benim esas hedeflediğim bölge vertex bölgesiydi fakat gözlemlerim sonucu sanki saçımın ön tarafında da sonuç almaya başladım gibi,tabii ben yanlış gözlem yapmış da olabilirim bu yüzden bir kaç foto ekleyip sizin de görüşlerinizi almak istedim.
    Arkadaşlar resimlerin üzerinde ait olduğu zamana ait tarihler yer almakta,ben elimden geldiğince tarihi sırasına göre yerleştirmeye çalıştım resimleri.

Konu Kazakcemil tarafından (06.02.2015 Saat 19:10 ) değiştirilmiştir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi