Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon
147 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç kalitesi artmiş.Şakaklarda saç çıkışı gözlemlemek için yakın çekim yapsaydiniz keşke.Bu 4 aylık tedavinizde şakaklarda herhangi bi tüylenme şuanda yokmu ? Gerçi dökülme süreciniz cok uzun olabilir.Tedaviye zaman tanımanızda fayda var.
    Aynen bu! önlerdeki saç dökülme süreci en az 10 yıla dayanıyor,burada ortalama yaşları 20-30 arası olan arkadaşlar,bir de 2-3 yıllık dökülme sürecinde 6 aylık bir zaman tanıyorlar sonuç almak için,o yüzden ben x2=12 aylık bir zaman tanımam gerekiyor kendime.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birde sunu sorcagım miracle losyondan dolayı kas dokulmesi ensene kıllanma kulaklarda vs kıllanma yada dokulme gordunmu ??
    Yok üstad bende bu tür yan etkiler olmadı,belki diğer arkadaşlar da görüşlerini belirtmeliler bu konuda.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dökülme hikayeniz çok pasif ilerlemiş ne kadar güzel.20-30 lu yaşlarda agresif dökülme olur sonra durum sabitleşir derler bence de doğrudur bu ve siz de agresif dönemi geçirmişsiniz bence artık fark edilir bi kayıp yaşamazsınız.Çok imrendim vallahi,maşallah

Losyon her bölgede etkin ama benim görüşüm eşit zamandaki hikayede şakakta daha etkili şakak testo ve dht dışı androjenlerle dökülüyor. Alından çat diye siyah kıl çıkışı yaşayanlar olmuştur işte bu o yüzden. Bu arada saç kalitedi rengi ayısı artmış ayrıca alın çizgisi az miktar ileri gelmiş kulak üstü alın çizgisinden dikkatli bakın görecek siniz. Alın eski ye göre kesinlikle dolmuş. Hocam bekleyin ani patlamalar oluyor bazen yav bu durdu diyecek siniz ama o zaman patlama olacak faz 1 2 3 şeklinde.Birde 2010 daki haliniz tedavi öncesinden daha iyidir çünkü tedavi öncesi ne kadar dökülme oldu şu durumda 4 yıl önceden daha iyi duruma gelmişsiniz. Tabi bu sürede etkin tedaviler uyguladıysanız onu bilemmiyorum.
    Konu Miracle tarafından (10.10.2014 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Miracle hocam ben fotoğrafları göremiyorum. Arkadaşlar paylaşıyorya gelişmeleri. Telefondan giriyorum. Fotoğraf eklenti kısmı aktif olmuyor. O yüzden göremiyorum tıklayamiyorum

Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam ben fotoğrafları göremiyorum. Arkadaşlar paylaşıyorya gelişmeleri. Telefondan giriyorum. Fotoğraf eklenti kısmı aktif olmuyor. O yüzden göremiyorum tıklayamiyorum
    masaüstü görünümü ne geçin tarayıcınızda mobil görünümde açar otomatik genelde telefonlar bir kontrol edin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Akıllı telefon kullanıyorum ama özellikleri çok kurcalamam. Eklenen resim ön izlemesi aktif değil. Oraya tıklayamiyorum.

Moderatör
    Alıntı papatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akıllı telefon kullanıyorum ama özellikleri çok kurcalamam. Eklenen resim ön izlemesi aktif değil. Oraya tıklayamiyorum.
    Akıllı telefon kullanıyorsanız GoogleplayStore'den chrome kurun.Ayar tuşu ile 'Masaüstü Sitesi İste' tikini işaretleyin.

https://play.google.com/store/apps/d...d.chrome&hl=tr
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010'dan beri 4 sene geçmiş. 4 seneden sonra 2010'daki görüntüyü elde etmişsiniz. Hatta saçlar daha da kalınlaşmış. Tebrikler.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akıllı telefon kullanıyorsanız GoogleplayStore'den chrome kurun.Ayar tuşu ile 'Masaüstü Sitesi İste' tikini işaretleyin.

https://play.google.com/store/apps/d...d.chrome&hl=tr
    teşekkür ederim

Sayfa 2/15 İlkİlk 123412 ... SonSon