Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar,elan devam etmekte olduğum tedavimde önemli bir eşik olan 4 ayı devirmiş oldum öncelikle uygulamakta olduğum tedavimi kısaca özetleyeyim,devamında da aldığım sonucu;
1-Minnoxil+Ru58841( 50 mil minox içerisine 1 gr ru ) sadece sabahları ön ve tepe bölgeye 1'er mil.
2-Orjinal Emu Oil+DMSO karışımı uygulama miktarı göz kararı,(sadece sabahları)
3-1 tüp azelderm+1 tüp ketoral krem içerisin 3 gr kadar saf spirodan yaptığımı karışım(sabah saçımı yıkadıktan sonra nemli saça masaj yaparak uyguluyorum)(genelde sabahları)
4-Diyet:1 aydır sıfır şeker ve sıfır unlu mamuller şekilnde sabırla ve inatla uyguladğım diyetin tedavilerime çok büyük destek verdiğini gördüm.
SONUÇ:Eski fotolarımda da görüldüğü gibi son derece inatçılık eden sol ön bölgede ciddi oranda bir kapanma söz konusu bu da beni tam manasıyla tatmin etmese bile topikal bir tedaviden alabileceğim maksimum verimi almaya başladığımı düşünüyorum,bundan sonrasıyla ilgili planım elimdeki kırkland minoxlar bitince tedavime diyet+kremler+emu+cellagence losyonla yani sürdürülebilir bir tedavi ile devam etmek istiyorum.
Herkese bol saçlı günler dilerim...
abi öncelikle tebrik ederim seni umarım bu dertten kurtuluruz benim sormak istediğim emu yağının sence faydası varmı varsa neye etki ediyor birde abi bu kremleri uygulamakta hep zorlanmışımdır kolay yolu varmıdır acaba önce ketoral sonra azelermi sürüyorum buda beni baydırıyor biraz zaman sıkıntısından ötürü bunu en kolay nasıl uygulayabilirim