Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
147 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet doğrudur hocam ben ilk alım organizasyonunda almıştım ama kullanmamıştım,yeni kullanmaya başladım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bi firmayla maillesiyorum. Alibabadan buldum. Procyinadinb2 elma ekstresi için. En son attığı cevap bu.

Hello Erkan,

Thanks for your prompt reply.

We can offer the natural Apple Extract 5% Prociyanidin b2 (product code:A004.S05000) at USD$119/kg CIF USA by DHL, but the MOQ is 25kg.

If you want to try our product, we can arrange a small sample(20-30gram) to you for free.

Eğer bu üründen getirebilirsem minoxun içine aticam %78 başarı oranı varmis. Ne demek istemiş mesajda?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bi firmayla maillesiyorum. Alibabadan buldum. Procyinadinb2 elma ekstresi için. En son attığı cevap bu.

Hello Erkan,

Thanks for your prompt reply.

We can offer the natural Apple Extract 5% Prociyanidin b2 (product code:A004.S05000) at USD$119/kg CIF USA by DHL, but the MOQ is 25kg.

If you want to try our product, we can arrange a small sample(20-30gram) to you for free.

Eğer bu üründen getirebilirsem minoxun içine aticam %78 başarı oranı varmis. Ne demek istemiş mesajda?
    %5'lik Prociyanidin b2 elma ekstresinin kilosu 119 dolarmış. Kısaltmaları tam anlamadım ama sanırım en fazla 25kg yollayabiliyoruz demiş. Denemek için 20-30 gramlık ürünü bedavaya yollayabiliriz size demiş.

Arkaşadaşlar bu etken(procyanidin)revigen vinifolin b2 dimer ürününde var malum,bir de içeriği çok zengin bir ürün,saç dökülmesi konusunda konuştuğumuz hemen hemen bütün etkenleri barındırıyor içeriğinde,bir inceleyin isterseniz.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %5'lik Prociyanidin b2 elma ekstresinin kilosu 119 dolarmış. Kısaltmaları tam anlamadım ama sanırım en fazla 25kg yollayabiliyoruz demiş. Denemek için 20-30 gramlık ürünü bedavaya yollayabiliriz size demiş.
    Hocam beleş yollarsa alalim bi deneyelim nolur nolmaz sizden ricam İngilizce olarak temin açısından bir yazı yazabilir miyiz ?

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkaşadaşlar bu etken(procyanidin)revigen vinifolin b2 dimer ürününde var malum,bir de içeriği çok zengin bir ürün,saç dökülmesi konusunda konuştuğumuz hemen hemen bütün etkenleri barındırıyor içeriğinde,bir inceleyin isterseniz.
    Cemil hocam sırf b2 için bunu alcaz mesela sebamedde de kafein ve saw palmetto vs var ee bunlarda saça iyi geliyor saf hali olsa minoxa atar kullanirdik

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam miracle losyonun krem versiyonuna devam mi , memnun musunuz gidisat nasil?Diane atmiyosunuz sanirim.Sakaklar icin ben de krem yapacagim aldactone da atayim diyorum

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam miracle losyonun krem versiyonuna devam mi , memnun musunuz gidisat nasil?Diane atmiyosunuz sanirim.Sakaklar icin ben de krem yapacagim aldactone da atayim diyorum
    Aynen devam hocam krem karışımını kullanmaya ben çok değişken yapabiliyorum krem formülünü,biraz o anda elimde ne varsa onunla oluşturuyorum formülü,bir ara diane,aidactone,dutas,endol katarak yaptığım da olmuştu,ama şu a tedavim güçlü olduğu için elimde ilk alımdan kalam saf spiro var onunla yaptım.
    Kremlerin etkisi gerçekten güzel ben hem tedavi edici özelliğinden hem de saçımı gün boyu canlı ve diri tutması için de kullanıyorum,bunu kullanınca saçınıza herhangi bir şekillendirici vs.kullanmanıza gerek kalmıyor,temiz saça uyuglamak kavliyle tabii.

Merhaba arkadaşlar,elan devam etmekte olduğum tedavimde önemli bir eşik olan 4 ayı devirmiş oldum öncelikle uygulamakta olduğum tedavimi kısaca özetleyeyim,devamında da aldığım sonucu;
    1-Minnoxil+Ru58841( 50 mil minox içerisine 1 gr ru ) sadece sabahları ön ve tepe bölgeye 1'er mil.
    2-Orjinal Emu Oil+DMSO karışımı uygulama miktarı göz kararı,(sadece sabahları)
    3-1 tüp azelderm+1 tüp ketoral krem içerisin 3 gr kadar saf spirodan yaptığımı karışım(sabah saçımı yıkadıktan sonra nemli saça masaj yaparak uyguluyorum)(genelde sabahları)
    4-Diyet:1 aydır sıfır şeker ve sıfır unlu mamuller şekilnde sabırla ve inatla uyguladğım diyetin tedavilerime çok büyük destek verdiğini gördüm.
    SONUÇ:Eski fotolarımda da görüldüğü gibi son derece inatçılık eden sol ön bölgede ciddi oranda bir kapanma söz konusu bu da beni tam manasıyla tatmin etmese bile topikal bir tedaviden alabileceğim maksimum verimi almaya başladığımı düşünüyorum,bundan sonrasıyla ilgili planım elimdeki kırkland minoxlar bitince tedavime diyet+kremler+emu+cellagence losyonla yani sürdürülebilir bir tedavi ile devam etmek istiyorum.
    Herkese bol saçlı günler dilerim...
    Konu Kazakcemil tarafından (10.02.2016 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,elan devam etmekte olduğum tedavimde önemli bir eşik olan 4 ayı devirmiş oldum öncelikle uygulamakta olduğum tedavimi kısaca özetleyeyim,devamında da aldığım sonucu;
    1-Minnoxil+Ru58841( 50 mil minox içerisine 1 gr ru ) sadece sabahları ön ve tepe bölgeye 1'er mil.
    2-Orjinal Emu Oil+DMSO karışımı uygulama miktarı göz kararı,(sadece sabahları)
    3-1 tüp azelderm+1 tüp ketoral krem içerisin 3 gr kadar saf spirodan yaptığımı karışım(sabah saçımı yıkadıktan sonra nemli saça masaj yaparak uyguluyorum)(genelde sabahları)
    4-Diyet:1 aydır sıfır şeker ve sıfır unlu mamuller şekilnde sabırla ve inatla uyguladğım diyetin tedavilerime çok büyük destek verdiğini gördüm.
    SONUÇ:Eski fotolarımda da görüldüğü gibi son derece inatçılık eden sol ön bölgede ciddi oranda bir kapanma söz konusu bu da beni tam manasıyla tatmin etmese bile topikal bir tedaviden alabileceğim maksimum verimi almaya başladığımı düşünüyorum,bundan sonrasıyla ilgili planım elimdeki kırkland minoxlar bitince tedavime diyet+kremler+emu+cellagence losyonla yani sürdürülebilir bir tedavi ile devam etmek istiyorum.
    Herkese bol saçlı günler dilerim...
    Üstad son 4 aylık tedavinde diyet dışında neler yeni bunu öğrenmek istiyorum yani şöylede sorabilirim sence farkı ne ya da neler yarattı ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 12/15 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon