Sayfa 10/15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
147 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Genç arkadaşlara bir umut işiği olmasi temennisiyle

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim kremde de 5-6 avodart oluyor ortalama,ben şu anda min-dut kullanıyorum ama min-ru ya başlayınca bırakmayı düşünüyorum,ağır olabilir çünkü bünye için,bir müddet min-ru ve miracle krem deneyip gözlemleyeceğim durumu.
    Edit: Artık bu kreme de bir isim bulalım arkadaşlar ben öyle kafadan "miracle krem" uydurdum ama önerileriniz olursa,kavram karmaşası oluyor.
    hocam krem versiyon da losyon gibi yağlanma konusunda işe yarıyor mu? Bir de göz kararı mı kullanıyprsunuz yoksa belli bir miktar var mı her seferinde kullandığınız?
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam krem versiyon da losyon gibi yağlanma konusunda işe yarıyor mu? Bir de göz kararı mı kullanıyprsunuz yoksa belli bir miktar var mı her seferinde kullandığınız?
    Şakaklar ve ön bölgeye her birerine nohut tanesi kadar,tepeyi yine üçe ayırarak aynı miktarda kremi sürüp sonra parmak uçlarımla güzelce yaydıktan yavaş masaj hareketleriyle iyice deriye yediriyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şakaklar ve ön bölgeye her birerine nohut tanesi kadar,tepeyi yine üçe ayırarak aynı miktarda kremi sürüp sonra parmak uçlarımla güzelce yaydıktan yavaş masaj hareketleriyle iyice deriye yediriyorum.
    hocam kusura bakmayın çok soru soruyorum. Malum ben de miracle kreme geçtim bir de min- ru kullanıyorum. günde kaç kez kremi kullanıyorsunuz? bir de Ru!ya başalyınca bırakacağım demiştiniz min- dut bıraktınız mı devam ediyor musunuz?
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Alıntı faradi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam kusura bakmayın çok soru soruyorum. Malum ben de miracle kreme geçtim bir de min- ru kullanıyorum. günde kaç kez kremi kullanıyorsunuz? bir de Ru!ya başalyınca bırakacağım demiştiniz min- dut bıraktınız mı devam ediyor musunuz?
    Kremi günde 2 kez ortalama,bazen kafama esiyor 3 defa kullandığım oluyor,henüz elimde başlı min-dut var o yüzden min-ru ya başlamadım,bırakacağım doğru ama gözlem yapacağım gerileme fark edersem kazanımlarımda tekrar min-dut kullanmaya başlayacağım.
    He ayrıca ben kreme de avodart kattığım için aslında bırakmış sayılmam dut u.
    Konu Kazakcemil tarafından (12.02.2015 Saat 10:54 ) değiştirilmiştir.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Merhaba,değerli arkadaşlar ana tedavimde herhangi bir değişiklik yapmadan küçük bir ekleme yaptım,akşamları bir havanda güzelce ezip iyice birbirine yedirdiğim 2 diş sarımsak ve yarım çay kaşığı himalaya tuzu karışımını temiz bir bez içine koyup bildiğiniz avuç içi gibi olan şakak bölgesi ve seyrek olan ön bölgelere deriyi kızartıncaya kadar sürüp bir müddet sonra minoxlu formullerimden birini uyguluyorum,sabah da ardıç katranlı sabunla yıkıyorum,şimdi bu uygulamada en sevindiğim tarafı sarımsağın kokuya neden olmaması,bunun nedeni himalaya tuzu mu onu tam anlayamadım.Benim favorilerin üst kısımları yüzlerce sarı tüylerle doldu ama şakak ve seyrek olan ön bölgelerde henüz bu şekilde tüylenme yok,bu uygulamadan amacım kafada dermaroller etkisi oluşturmak ve sarımsağın etkisiyle minoxun etkisiniden bir sinerji oluşturmak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba,değerli arkadaşlar ana tedavimde herhangi bir değişiklik yapmadan küçük bir ekleme yaptım,akşamları bir havanda güzelce ezip iyice birbirine yedirdiğim 2 diş sarımsak ve yarım çay kaşığı himalaya tuzu karışımını temiz bir bez içine koyup bildiğiniz avuç içi gibi olan şakak bölgesi ve seyrek olan ön bölgelere deriyi kızartıncaya kadar sürüp bir müddet sonra minoxlu formullerimden birini uyguluyorum,sabah da ardıç katranlı sabunla yıkıyorum,şimdi bu uygulamada en sevindiğim tarafı sarımsağın kokuya neden olmaması,bunun nedeni himalaya tuzu mu onu tam anlayamadım.Benim favorilerin üst kısımları yüzlerce sarı tüylerle doldu ama şakak ve seyrek olan ön bölgelerde henüz bu şekilde tüylenme yok,bu uygulamadan amacım kafada dermaroller etkisi oluşturmak ve sarımsağın etkisiyle minoxun etkisiniden bir sinerji oluşturmak.
    hocam bende dogal arti kimyasal gitmeye ugrasiyorum fakat birbirlerine etkisi daha mi iyi yoksa karmaşık olup etkilerini engelleyebilirler mi emin olamiyorum.

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bende dogal arti kimyasal gitmeye ugrasiyorum fakat birbirlerine etkisi daha mi iyi yoksa karmaşık olup etkilerini engelleyebilirler mi emin olamiyorum.
    Yani bende kimyasalın etkisi buraya kadar,1 sene dolmak üzere vücut alışabilir de bu tedavi şekline,o yüzden minox ve spironun etkisini tetiklesin istiyorum doğal tedaviler,yukarıda dediğim gibi favorilerin üst kısımları yani yan taraflar bir sürü sarı tüyle doldu,ama şakak kısmı ve ön bölgede en ufak bir sarı da olsa tüy çıkışı yok, zaten en zor kısım orası en az 10 yıllık dökülme geçmişi var,bakalım biraz da böyle devam etmeyi düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    sizin onerdiginiz suzmek icin cay suzgeci vardi rica etsem resmini atabilir misiniz ben migrostan aldim benimkiler nasilsa iyi suzmuyor torba kismi demir oldugundan aradan geciyor siz de hic sprey tikanmiyor nu

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin onerdiginiz suzmek icin cay suzgeci vardi rica etsem resmini atabilir misiniz ben migrostan aldim benimkiler nasilsa iyi suzmuyor torba kismi demir oldugundan aradan geciyor siz de hic sprey tikanmiyor nu
    Ürün bu hocam ben a101 den almıştım gg da da var.Ben bununla losyonu hiç süzmedim,ama büyük ihtimalle başarılı olur diye düşündüğüm için önermiştim.
    Konu Kazakcemil tarafından (30.04.2015 Saat 11:23 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ürün bu hocam ben a101 den almıştım gg da da var.Ben bununla losyonu hiç süzmedim,ama büyük ihtimalle başarılı olur diye düşündüğüm için önermiştim.
    cay filtresi olarak bakicam yani bunu alayim tesekkurler

Sayfa 10/15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon