Öncelikle forum ortamı çok güzel.Burada ki herkesin saç dökülmesine çözüm bulmasını diliyorum.Benim sorunuma gelecek olursak;

İş için Kahramanmaraş'a gittim.Bir hafta sonra saçlarımda son derece ciddi dökülmeler başladı.Kalın telli saçlarım inceldi.
İşin garip tarafı hafta sonu memlekete gittim 2 günde dökülme tamamen normale döndü.Sonra tekrar Maraş a döndüm, dökülmeler hemen başladı.Hafifçe saçımı çekince her seferinde en az 3 4 tel geliyor.Hava değişimi falan dediler ama 2 ay oldu hala dökülmem aynı şiddetle devam ediyor.Kendimi stresli hissetmiyorum.Ama gizli stres olabilir mi? Sonuçta ailemden uzaktayım.Ve işimi değiştiremiyorum en az 6 ay buradayım.(2 yıl önce yine Maraş ta 40 gün kadar kalmam gerekmişti.Ve aynı dökülme o zaman da olmuştu.Yine memleketime gidince dökülme azalmıştı.)Mersine de gittiğimde benzer olaylar yaşadım.Acaba ben mi başka sebep arıyorum suçu gittiğim şehirlere atıyorum? diye aklımdan geçmiyor değil.:) Ama memleketimde dökülmenin normale döndüğünü açıkça gözlemledim.Bundan şüphem yok.

Böyle bir olay yaşayan var mı? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ayrıca bugün karaçörek otu yağına başladım.