Sayfa 1/3 123 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saç Dökülmesi Kesin Tedavisi Size Neyi İfade eder ?

Saç Dökülmesi Kesin Tedavisi Size Neyi İfade eder ?

Merhaba sevili arkadaşlar, bu konu başlığı ile size tam ve kesin tedavinin neyi ifade ettiğini öğrenmek istiyorum. Mesela hergün uygulama olsada saçımı çıkarıp korusun soru değil ya da haftada/ bir uygulama en fazla olmalı gibi görüşler yanında maliyet konusu da önemli örneğin tamamen istediğim seviyeye gelsin ben 30-40 binde veririm ya da sorunumu kökten çözecek bir etken yıllık şu kadar miktarı geçmemeli gibi görüşler olabilir. Fikirlerinizi bekliyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Fiyat önemli tabi
    Ama en önemlisi bırakınca etkisi gitmesse süper olacak, bazı şeyler var biliyonuz kullanırken güzel ama bırakınca verdiğin emek gidiyor, ozaman ne anladım ben bu işten
    Mesela 1 sene kullancaz tedaviyi, 1 sene çok güzel etki göstersin ama sonra bırakınca etkisi gitmesin

Diğer önemli konu yanetki. Yanetkisi minimum olursa dehşet olur ve özellikle cinselliği olumsuz etkilemesin

Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyat önemli tabi
    Ama en önemlisi bırakınca etkisi gitmesse süper olacak, bazı şeyler var biliyonuz kullanırken güzel ama bırakınca verdiğin emek gidiyor, ozaman ne anladım ben bu işten
    Mesela 1 sene kullancaz tedaviyi, 1 sene çok güzel etki göstersin ama sonra bırakınca etkisi gitmesin

Diğer önemli konu yanetki. Yanetkisi minimum olursa dehşet olur ve özellikle cinselliği olumsuz etkilemesin
    Bence sorun çözüldüğü sürece çok tatmin edici saçlarda korunduğu sürece sürekli uygulama bile sorun olmamalı ancak tabi ki az uygulama daha iyidir ve cinsel yanetki zaten seçenekler arasında yok olmamalıda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ne kadar işe yaradığını kesin olarak bilmesemde yıllardır her gün saçıma ilaç sürüyorum beni tatmin edicek sonuç verebilecek bir ilacı da hergün surerim artık diş fırçalamak gibi bir şey oldu bende

saçları koruması ve ön çizgiyi bozmayacak şekilde ( tabi birazcık çıkaracak da) günde 1 kere uygulanacak olan tedaviyi ömür boyu sürdürebilirim.Yan etki yoksa tabi

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam herkesin maddiyati farkli yasanti tarzi farkli sabah aksam losyon kullanmam zor mesela aksamlari kullansam hergun kullanirim.Aylikta 300_400 lira civari veririm tedaviye kesinse ve inaniyosam tedaviden sonuc alicaksak.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sevili arkadaşlar, bu konu başlığı ile size tam ve kesin tedavinin neyi ifade ettiğini öğrenmek istiyorum. Mesela hergün uygulama olsada saçımı çıkarıp korusun soru değil ya da haftada/ bir uygulama en fazla olmalı gibi görüşler yanında maliyet konusu da önemli örneğin tamamen istediğim seviyeye gelsin ben 30-40 binde veririm ya da sorunumu kökten çözecek bir etken yıllık şu kadar miktarı geçmemeli gibi görüşler olabilir. Fikirlerinizi bekliyorum.
    Hocam sihirli değnek icat edilsin bir kere uygulasın sırma gibi saçlarım olsun beklentisi saçma olur. Fakat saç tedavisini hayatın merkezine koyacak şekilde her gün uygulamalar yapmakta bana göre tedavi sayılmaz.

Mesela haftada iki kere yapılacak ve kısa sürecek uygulama yanında gündelik masaj yapılabilir. Bu evde olan kısmı. Ayda bir falanda kliniğe vs. gidilip enjekte gibi uygulamalar yapılabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kökten çözüm için 10-15 bin veririm zaten losyondu ilaçtı derken fazlasıyla taksit taksit ödüyoruz. 40 bin vermek doğrudan bana zor gelebilir fakat bütçem olsa kesinlikle onu da veririm. sürekli kullanım çözümü için yıllık 3-4 bin ayrılabilir. sürekli kullanıma da razıyım tabi ki kel kalmaktan iyidir. günlük bir uygulama olursa çok güzel olur günde 2 veya 3 insanı yoruyor. haftalık uygulama zaten harika bir çözüm olur.

Tatmin edici saçların korunabiliyor olması ve etkinin zamanla yitirilmemesi birçok kişi için yeterli olacaktır sanıyorum. Günde 1 uygulama yapılması gerekse de hepimiz seve seve yaparız zira her gün çok daha fazlasını yapıp tatmin olamayabiliyoruz mevcut yöntemlerle.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence kesin tedavi, tedavide kullanılan etmenler sayesinde ilk olarak giderek incelen ve minyatürleşen ve buna bağlı seyrelen, ve giderek de seyrek alanların yüzeysel olarak genişlediği büyüdüğü alanların büyümesinin durması, bunun önüne geçilmesi,(sağlıklı alanlarında giderek sağlıksızlar gibi olmaya başlamasının önüne geçilmesi, yani sağlıklı saçları hedef alması..)
    ikinci olarak seyrek alanların artmasının önüne geçilmesinden sonra,yavaş yavaş minyatürleşmeye başlayan,renk olarak sararan,incelen ve güçsüzleşen ama henüz seyrelmeyen yerlerin kalite ve hacim bakımından eski sağlıklı haline gelmesi, kalın ve gür eski haline dönmesi,
    üçüncü olarak ise, asıl sıkıntının olduğu tamamen seyrelen ve boşalan, gölze görülecek kadar net açıklığın olduğu ve parlamanın meydana geldiği yerlerde, o boşluklara çok yoğun sarı tüylerin dolması, zamanla bu tüylerin termal kıl haline gelmesi ve zamanla bu kılların uzaması ve güçlenmesi,....zamanla buralardaki açıklığın önce ışık altında görüldüğünde zamanla da gözle görülecek kadar dolmaya başlaması, açıklık alanın giderek daralması, azalması, ve küçülmesi,,, gün geçtikçe daha az rahatsız edici hale gelmesi,,

Yukarıda saydıklarım etkili tedavide beklentilerimdir, 3-5 aya saç çıkmaz bunu kimse beklenesin,mekanizma öyle çalışmaz çünkü, 5 yılda dökülen,yani hasar gören, yine düzenli tedavilerle anca 5 yılda eski haline eski sağlığına kavuşur...

Bence saç ve saç derisini eski sağlığına kavuşturacak etmenler her gün uygulanabilir, nasıl hergün dişimizi fırçalıyoruz, yüzümüzü yıkıyoruz,, nasıl bir çok insan işe giderken veya dışarı çıkarken saçlarına jöle,biryantin, sprey vs. kullanıyor ise buda aynı mantık,...Onlar saçın dışına bakım yaparken bizde saçın içine köküne bakım yapmış olacağız..Tabi kullanılan bu etmenlerin günlük koşuşturmada kolay kullanılır olması gerekir, mesela saçları yağlı ve parlak göstermeyecek, kuru-yağsız ve tok gösterecek, ikide bir saçlarla uğraştırmak zorunda kalmayacak gün içinde,,,diyelim sabah geç kalktık o gün o etmeni kullanamasak da bi gün önce kullandığımız etmen kafada kötü görüntü oluşturmayacak böyle yağlı vıcık vıcık yapış yapış bi görüntü olmayacak,,,Bazen yeri geliyor 3 gün saçımı yıkayamıyorum etkenleri de kullanamıyorum, ama 3 gün boyunca kafamda kalan etken dışarıdan bakıldığı zaman rahatsız edici olmamalı, o yüzden mümkün mertebe yağlı,parlak formlarda olmamalı etmenler, buda tabi aslında etmenlerin içine konulduğu çözücülerle alakalı..

ve son olarak velevki saçlarım inşaallah tamamen eski sağlığına kavuştu diyelim, kesinlikle ömrümün sonuna kadar kullanmaya devem ederim bu etmenleri, ha nedir, öyle öyle günde 2-3 kere değilde hergün sadece sabah kullanırım,tek ürün kullanırım ama kullanırım bırakmam...Çünkü bence sağlıklı saçlara sahip insanların dahi kullanması gerek,,,Nasıl bayanlar çok saçlara sahip olmalarına rağmen saatlerce kuaförde saçlarına bakım, masaj, maske vs. yapıyolar ise bizde aynı şekilde orasıda vücudumuzun bir uzvu,,orayıda her daim beslemek lazım saç olsun olmasın , nasıl ellere krem, vücudua losyon sürülüyor bakım için,,işte oranın tepenin bakımıda bu etmenler bence,orayıda ihmal etmemek lazım.....

fiyat konusuna gelirsek; bence yıllık 3-4 bin civarı olabilir...Sakın kimse oo ne bu fiyat bizim o kadar paramız yok, bol keseden işkembede sallıyosun demesin, maşaallah etrafımdaki herkes sigara içiyor, günde 1 paket, 10 tl den ayda 300 tl, yılda 3600 tl yapar,, vücut sağlığımı bozmak için yılda 3600 harcayacağıma kafa ve saç sağılığını korumak için aynı parayı harcamayı göze alırım,,,
    Nitekim BEYİN BEDAVA...!!!!

benden bu kadar

Sayfa 1/3 123 SonSon