3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Dökülmeyi nasıl önlerim yaş 20

Dökülmeyi nasıl önlerim yaş 20

Merhabalar herkese. Ben 20 yaşındayım 1 yıldır saçlarımda dökülme var şakaklardan biraz geriledi onun dışında başka bir yerden açılma yok
    Cildiyeye gittiğim zaman erkek tipi saç dökülmem olduğunu ve olan saçı korumamız gerektiğini söyledi doktor. Prp tedavisi önerdi.
    Prp yaptırdım hiçbir sonuç almadım. Başka bir doktor minoxil önerdi
    Minoxil'e başladım 3 haftadır kullanıyorum baya etkisini görmeye başladım ancak burada yazılanları görünce minoxil'e başlamak hata mıydı dedim.
    Sorularım şunlar
    Minoxil'de döngü olayı nedir ?
    Olan saçlarımı korumak için Bana önerileriniz neler ?
    Miracle losyon nedir kullanırsam nolur ?
    Şimdiden herkese teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Newbegin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese. Ben 20 yaşındayım 1 yıldır saçlarımda dökülme var şakaklardan biraz geriledi onun dışında başka bir yerden açılma yok
    Cildiyeye gittiğim zaman erkek tipi saç dökülmem olduğunu ve olan saçı korumamız gerektiğini söyledi doktor. Prp tedavisi önerdi.
    Prp yaptırdım hiçbir sonuç almadım. Başka bir doktor minoxil önerdi
    Minoxil'e başladım 3 haftadır kullanıyorum baya etkisini görmeye başladım ancak burada yazılanları görünce minoxil'e başlamak hata mıydı dedim.
    Sorularım şunlar
    Minoxil'de döngü olayı nedir ?
    Olan saçlarımı korumak için Bana önerileriniz neler ?
    Miracle losyon nedir kullanırsam nolur ?
    Şimdiden herkese teşekkür ederim
    Şakaklarım gitti diğer yerler iyi diyorsun. Zaten olmayan bir yere uyguladığın için daha kötü bir senaryo göremiyorum. Diğer yerler için de miracle yada yan etkisiz istersen seti cell kafein ru vs olabilir

Başka düşüncesi olan var mı ?