Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 21 yaşındayım saç dökülmesi problemi

Yeni Üye

Exclamation 21 yaşındayım saç dökülmesi problemi

şakakların yavaş yavaş açılmasıyla beraber ortaya doğruda seyrekleştiğini farkedebiliyorum.. baba tarafı saçsız genetik oldugunu dusunuyorum doktora gıtmedım henuz daha ama once size bi danısayım dedim kurtarma şansımız olabilir mi acaba saçları..Saçıma şekil vermede herhangi bir problem yasamıyorum yada verdiğim zamanda göze batmıyor.Fakat saç dökülme psikolojisini 2yıldır dönem dönem yaşıyorum.. yaklaşık 1 aydır minoxidil hair forte kullanıyorum.. dökülme biraz hızlandı ilk başlarda şuan durmuş gibi ama hızlanan dökülme benı rahatsız etti açıkcası..

Konu Roe tarafından (21.06.2016 Saat 03:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: resimler

Yeni Üye
    kardeşim bu saç yaklaşık 3 sene önce sahip olduğum saç (yaş19) tavsiyem bu saçlarını korumaya bak minoxile falan çok yüklenme haftada bir ve iki kez dermaroller kullan baktın aynı hızda devam ediyo doğal yollardan devam et derim yağlar vs.

Yeni Üye
    Anlamadim tam olarak ne yapicagimi pek bilgim yokta biraz daha detay verebilirmisiniz

Yeni Üye
    yardım edicek kimse yok mu gerçekten ?

Yeni Üye
    Tricogen ampul almis evdekiler 5 gun oldu 2 kere kullandim faydasini gorur gibiyim en azindan saclarim daha saglikli daha tok tutuyor birde biotin 5 mg aliyorum gunde bi tane

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotoğraflar gözükmüyor.

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar gözükmüyor.
    düzelttim bakar mısınız şimdi

Yeni Üye
    5 ay oldu gerçekten bir kişi yardım edemiyor mu.. git gide problemim büyüyor

tam senin yaşındayken aynıydı saçlarım 3 sene idare eder mi acaba derdim valla şimdilik 6 sene idar etti ama iyiden iyiye gidiyor, bence şu an hiçbir tedavi uygulama sadece beslenmene dikkat et

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence resimlerde büyütülcek birşeyin yok. 5 ay oldu demişsin bu 5 ayda birşey kullandın mı ?

Sayfa 1/2 12 SonSon