4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 18 yaşında hangi losyon kullanılmalı ve nereden temin edilmeli ?

18 yaşında hangi losyon kullanılmalı ve nereden temin edilmeli ?

Arkadaşlar tedavime devam etmeye karar verdim. 18 yaşındayım. Bu yaşlarda bünyeme zarar vermeyecek yan etkisiz hangi losyonu kullanmalıyım ve nereden temin etmeliyim ? Lütfen yardım edin .

Tedavim şu şekilde olmasını öngörüyorum;

Her gün 2 bardak yeşil çay.
    Birer avuç her gün çiğ kabak çekirdeği,siyah çekirdekli kuru üzüm.
    Günlük yıkama için defne sabunu.( mehmet aydın )
    Konazol şampuan.

Bu saçı düzeltebilir miyim sizce ? :/. Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20171113_212036_HDR.jpg‎   20171113_211838_HDR.jpg‎   20171113_211822_HDR.jpg‎   20171113_211759_HDR.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tedavine bence seti ekle günlük 100 mg.Bana kalırsa losyonların hiç biri yan etki yapmaz o dozajlarda ama yinede kendi kararını kendin ver bende senin gibi korkuyodum 1 sene bir sürü saç kaybettim keşke korkmasaymışım neden diyeceksin dimi ? Miracle losyonu 4 ay civarı kullandım ilk ay hariç diğer aylar yüksek dozajda kullandım 3-4 paket aldactone 1.5-2 paket diane atıyordum.Üstüne birde günlük 100 mg ru kullandığım günler de oldu.Hiç bir yan etki görmedim bildiğin "0" Sitede jenerik dozda miracledan yan etki gördüğünü söyleyenler var bence onlar plasebo yani psikolojikmen kendilerini yan etki göreceklerine inandırmış arkadaşlar.Spiro zaten oral yolla yutulduğunda bile en güçsüz anti androjen (ama oral yutarsan yan etkisini hissettirir tabi ) Diane35 in içidenki estradiol(estrogen) ve cyproteron acetate gerçekten çok güçlü etkenler ama oranları gerçekten çok düşük.Kısa hesapla günlük kafana 50-55 mg spiro (oral doz bile günlük 100 mg yani spiro dozu geçekten çok düşük jenerik miracle losyonda) estradiol zaten baya az diane35 te hatırlamıyorum onu.Cyproteron acetate ta 2 mg idi yanlıs hatırlamıyorsam tek drajede biz 21 draje atıyoruz 21*2 = 42 /30 = 1.4 yani oral dozdan 0.6 mg düşük birde saça sürüyosun bunu.Hadi en kötü ihtimalle sürdüğün losyonun 10 da 1 i kana karışsa 0.14 mg cyproteron acetate 5 mg spiro kanına karışır ki bu kadarda karışmaz yani en kötü dedim.Bu doz hormon levellerini serumda hiç etkilemez bile.forumda günlük 50 mg androcur yutan adamlar vardı sen düşün 50 mg cyproteronu yutuyor adam senin kanına karışan tahminen 0.6 - 0.14 mg arası inanılmaz mikro rakamlar.Tabi ben doktor değilim bir şey değilim kesinlikle önerme gibi olmasın senin kararın yan etksiz tedavilerde var Setipiprant,kafein,cellagance losyon gibi.
    Tedavim

Finasteride 1 mg (Propecia)
    Ketoral Şampuan(Haftada 2)

Destekler
    Nature's Supreme Biotin 2500 mcg
    Hardline ZMA
    Solgar Vitamin D3 1000 IU
    Ocean Plus Fish Oil
    Nature's Supreme Multi Vitamin For Men

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tedaviye başlamadan önce saçı kazıtmanı öneririm kardeşim.Gerçekten etkili oluyo ve biotini mutlaka ekle tedavine..

Dostlarım her şey tamam ama miracle abiden geri dönüş alamıyorum . Kendileri çok mu yoğun acaba ? Bilen birisi yazarsa çok mutlu olurum .