7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Titreşimli Dermaroller

Yeni Üye

Titreşimli Dermaroller

Merhaba forumda dermaroller faydalarını duyunca ve fiyatıda uygun olunca hemen almak istedim. Araştırırken aliexpress'de titreşimli yani pille çalışan aynı etkiyi ürettiğini söyleyen bir aletle karşılaştım ignesiz cihazı çalıştırıp derinizde gezdiriyorsunuz ve oraları titreşimle aktif hale getiriyor diğer iğneli yerine bu alınsa aynı etki alınırmı ? https://tr.aliexpress.com/item/Beaut...0-6fb858f9d30d

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tarik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba forumda dermaroller faydalarını duyunca ve fiyatıda uygun olunca hemen almak istedim. Araştırırken aliexpress'de titreşimli yani pille çalışan aynı etkiyi ürettiğini söyleyen bir aletle karşılaştım ignesiz cihazı çalıştırıp derinizde gezdiriyorsunuz ve oraları titreşimle aktif hale getiriyor diğer iğneli yerine bu alınsa aynı etki alınırmı ? https://tr.aliexpress.com/item/Beaut...0-6fb858f9d30d
    Dermarollerın amacı yaralama bu nasıl aynı etkiyi vercek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dermoraller ünsilin iğnesi vb şeylerin amacı bölgede inflamasyon oluşturmak ve böylelikle yeni kan damarları oluşturmak buna anjiogenez diyorlar. Buna ek olarak anjiogenezi sağlayan bazı faktörler örn VEGF de vasküler.geçirgenlik sağlıyor. Ve damar geçirgenliğini arttıran Minoxidil gibi madde olan histamin in reseptör yoğunluğunu arttırıyor ve inflamasyon olan bölgede ilk olaylardan biri olan mevcut damarlar genişliyor

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dermaroller ayrıca birçok büyüme faktörünü etkinleştiriyor vegf,wnt,shh,egf... Ve negatif faktörleri geçersiz kılıyor dkk-1,tgf-beta2.. Yara iyileşmesi için çok fazla büyüme faktörü geliyor..
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermoraller ünsilin iğnesi vb şeylerin amacı bölgede inflamasyon oluşturmak ve böylelikle yeni kan damarları oluşturmak buna anjiogenez diyorlar. Buna ek olarak anjiogenezi sağlayan bazı faktörler örn VEGF de vasküler.geçirgenlik sağlıyor. Ve damar geçirgenliğini arttıran Minoxidil gibi madde olan histamin in reseptör yoğunluğunu arttırıyor ve inflamasyon olan bölgede ilk olaylardan biri olan mevcut damarlar genişliyor
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermaroller ayrıca birçok büyüme faktörünü etkinleştiriyor vegf,wnt,shh,egf... Ve negatif faktörleri geçersiz kılıyor dkk-1,tgf-beta2.. Yara iyileşmesi için çok fazla büyüme faktörü geliyor..
    Sizler sakın bırakmayın forumu

SaçımınDoktoru Üyesi
    gercekten saci dokulen insanlar daha zeki oluyor sanirim. masallah forumda kafasi calisan adam cok doktorlar halt etmis

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizler sakın bırakmayın forumu
    Sorunumu tamamen bitirsem bile forumu bırakmayı düşünmüyorum burdan çok şey öğrendim öğrenmeye devam ediyorum
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.