4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Erkekte kadın tipi dökülme olur mu ?

Yeni Üye

Erkekte kadın tipi dökülme olur mu ?

Arkadaşlar merhaba,

25 yaşındayım. Yaklaşık 9 yıldır saçlarım seyreliyor. Son 6 yıldır ön saç çizgim hiç gerilemedi. Saç dökülme hızım çok çok yavaş. Yani aslında saçlarım inceliyormuş gibi. İnternetteki fotoğraflara baktığımda kadın tipi dökülmeye çok benziyor.Çünkü şakaklardan veya göbekten açılma olmadı. Erkekte kadın tipi dökülme olur mu ?

Yaklaşık 5 yıldır konazol ve novocrin plesanta şampuan kullanıyorum. Onların faydası olmuş mudur emin değilim.Artık saçlarım için bir şeyler yapmak istiyorum. Bugün minoxil aldım,yarın başlayacağım. Finasteride kullanmayı düşünmüyorum. Bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

Teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı asdff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

25 yaşındayım. Yaklaşık 9 yıldır saçlarım seyreliyor. Son 6 yıldır ön saç çizgim hiç gerilemedi. Saç dökülme hızım çok çok yavaş. Yani aslında saçlarım inceliyormuş gibi. İnternetteki fotoğraflara baktığımda kadın tipi dökülmeye çok benziyor.Çünkü şakaklardan veya göbekten açılma olmadı. Erkekte kadın tipi dökülme olur mu ?

Yaklaşık 5 yıldır konazol ve novocrin plesanta şampuan kullanıyorum. Onların faydası olmuş mudur emin değilim.Artık saçlarım için bir şeyler yapmak istiyorum. Bugün minoxil aldım,yarın başlayacağım. Finasteride kullanmayı düşünmüyorum. Bana önerebileceğiniz bir şey var mı?

Teşekkürler.
    Bu sizin kaçıncı konunuz ya dejavu oldum bir an daha önce konu açtınız mı?

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sizin kaçıncı konunuz ya dejavu oldum bir an daha önce konu açtınız mı?
    Saç forumlarındaki ilk mesajımdı ama uzun yıllardır buraları takip ediyorum

Üye
    Yer
    sivas
    Kardeş merhaba hemen hemen aynı yaşta başlamış dökülmemiz dökülme tipimiz ve yaşımız aynı bende şuanda miracle losyon kullanıyorum henüz bi saç çıkışı görmedim daha 1 ay oldu gerçi