Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
38 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 19 Yaşındayım adım adım kelliğe gidiyorum (Ssli)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sheitani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tentür olayı tam olarak nasıl oluyor? Ekstrak falan hiçbirşey anlamadım.. Bana doğal olarak en iyi bakım ve tedavi programı verebilir misiniz? Çok teşekkür ederim.
    Sorunun cevabı şu başlıkta var bir inceleyin anlamadığınız noktalar olursa yardımcı olurum.
    http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=707
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sheitani
    Guest
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorunun cevabı şu başlıkta var bir inceleyin anlamadığınız noktalar olursa yardımcı olurum.
    http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=707
    Hocam valla hiç bir şey anlamadım. Ve çok tecrübesizim bu konuda. Bana önerebileceğiniz doğal bakım vs. varsa çok sevindirirsiniz beni.

Bu arada kafamı yıkarken dikkat ettim dökülme tam gaz devam 2 ay olacak neredeyse. Dikkat ettiğim nokta saçlar incelip dökülüyor. Çok kalın telli biri saç yapısına sahibim normalde. Önler iyice seyreldi bunları gözlemledim. Saçımı kısa mı kestireyim?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kısa kestirmenin bilinen hiç bir faydası yok, alternatif tedaviler bölümünden yağ karışımlarına bak, bitki çaylarına bak vs.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam valla hiç bir şey anlamadım. Ve çok tecrübesizim bu konuda. Bana önerebileceğiniz doğal bakım vs. varsa çok sevindirirsiniz beni.

Bu arada kafamı yıkarken dikkat ettim dökülme tam gaz devam 2 ay olacak neredeyse. Dikkat ettiğim nokta saçlar incelip dökülüyor. Çok kalın telli biri saç yapısına sahibim normalde. Önler iyice seyreldi bunları gözlemledim. Saçımı kısa mı kestireyim?
    Ekstrat nedir tentür nedir ? diye sormuşsun ben de bunların cevabı olan linki attım hee bunlar dışında birşeyler soruyorsan ayrıca konuşalım.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sheitani
    Guest
    Yardımlarınızı bekliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardesim o sakaklar eskiden beri oyle degilse erkek tipi baslamis demektir. bende 5 sene evvel senin yasindayken ciddi dokulmeye baslamisti benim de saclar orman gibi oldugundan sakaklardan 1 cm cik ilerlrmesi sikinti yaratmiyodu ama sonra ense kokum yanlarim ustleri. heryerden seyreldi o eski sac kalitesi 1 haftada uzayan saclar kalmadi he ama hala var. sana tavsiyem o dokulme miktarina takilma sen en az 7 8 sene kel kalmazsin ama sacinin kalitesidr ayni kalmaz. arklar yazmis dogal takil iyi beslenme spor yesilcay vitamin vs. aslinda cok sanslisin bir 5 sene icinde belki seni guzel tedaviler cikar kurtulursun bu illetten

Sheitani
    Guest
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim o sakaklar eskiden beri oyle degilse erkek tipi baslamis demektir. bende 5 sene evvel senin yasindayken ciddi dokulmeye baslamisti benim de saclar orman gibi oldugundan sakaklardan 1 cm cik ilerlrmesi sikinti yaratmiyodu ama sonra ense kokum yanlarim ustleri. heryerden seyreldi o eski sac kalitesi 1 haftada uzayan saclar kalmadi he ama hala var. sana tavsiyem o dokulme miktarina takilma sen en az 7 8 sene kel kalmazsin ama sacinin kalitesidr ayni kalmaz. arklar yazmis dogal takil iyi beslenme spor yesilcay vitamin vs. aslinda cok sanslisin bir 5 sene icinde belki seni guzel tedaviler cikar kurtulursun bu illetten
    İlkokul 4. sınıftaki fotoğrafım buyrun. Berbe rkahkül bırakmış önlerde.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi IMG_0771.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlkokul 4. sınıftaki fotoğrafım buyrun. Berbe rkahkül bırakmış önlerde.
    4.sınıfta bile saçın az gibi duruyor hocam

Sheitani
    Guest
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4.sınıfta bile saçın az gibi duruyor hocam
    Evet hocam sanıyorum ki şakak kısmım genetik olarak seyrek. Tepeler gürdür ama. Kumral olduğum için ışık parlamış olabilir ama şakaklar hep seyrekmiş. (O fotoğraf çekildiğinde kabakulak hastalığından yeni çıkmıştım, aylarca beslenememiştim doğru düzgün çok zayıflamıştım.)

SaçımınDoktoru Üyesi kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardeşim dalan sabunun kokusu limon-lavanta gibi mi yoksa başka versiyonunu mu kullanıyorsun ?

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon