Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Forum uyelerinden bircok kisi finanstride olsun dudastride olsun oral kullandi.tum ikazlara ragmen dinlemedm ben de kukandm.3 ay oral 6 da topikal dusuk doz dudastrde kullandm.yan etki olarak menide sivilasma ereksiyon bozuklugu yasadm.duzelir dye dvm ettm.baktim duzelme yok biraktm ama nerdeyse 2 yil olacak meni normale dondu ama ereksiyon 1 tik eskiye nazaran kotu eskisi dgl hormon dengesini alt ust etti toparlanmasi uzun zaman alacaga benziyor bu tarz ilaclar herkeste yan etki yapacak diye birsey yok ama o risgi almaya degmez yan etkisiz dogal tedaviler varken finansi savunmak dogru degil.miracle olsun kazakcemil olsun tosun hoca olsun hep uyardi bunlari kullanmayin diye ama karar sizin isteyen istedgini kullanabilir herkeste yan etki olacak diye birsey yok ama bana sorarsaniz kullanmayin derim acisini cekiyorum hala
Ayni kafayla gitmisiz ama ben dudas kullanmadim birakinca ne olsa duzeliyor kafasiyla gittim 9 ay gørdugun yan etkileri gørdum ayni benimde menim duzeldi eriksiyon bi tik asagida ve ben onu sperme bagliyorum testisim hala spermi az salgiliyor ona bagli sertlesme bi tik asagida tabi yinede en iyisini doktor bilir buda turkiyeye gelince belli olacak Sen toplamda kac ay finas ve dudas kullandin oral yolla dudas daha tehlikali ilac diyorlar ve bu 2 sene icinde hic uroloji androloji gibi yerlere kendini gøsterdin mi?