Herkesin var bi hikayesi... Benim Hikayem 2011 haziran ayında başladı. Stresle başladığını da biliyorum. Başlarda önemsemedim geçer sandım. Ama geçmedi. Bir buçuk yıl sonra saçlar iyiden iyi azalmaya başladı bende tutuşmaya başladım:-) önce doğum hastanesine gittim hormon testi yaptım. Testte herhangi bi hormonal bozukluk çıkmadı. Sonra dermatoloğa gittim. Kan testi yapıldı herhangi bir vitamin demir çinko b12 eksikliği çıkmadı. Doktor eksiklik çıkmamasına rağmen çinko hapı verdi birde Evigen bemix bepanten karışımını verdi ama etki etmedi. Doktor kepek için konazol yazdı ilk kullanımda eskiye oranla azalma yaptı. Doktorun tek faydası konazol. Ama tek başına yetmedi. SaçlarimdaKi açıklık gün ışığında yada aynada diplerinin parlamasi benim bittiğim noktaydi. Çok gözyaşı döktüm bu konuda. İnanmazsiniz belki ama erkek arkadaşım saç çok sever diye ondan ayrılmayı bile düşündüm. Çünkü benim saçim bitmek üzere idi. Çok şükür miracle losyon ile tanışmakta daha da gecikmedim. Şampuan olarak konazol kullanıyorum üç günde bir. Birde sadece günde bir kere miracle losyon. İlk hafta itibariyle etki etti. İkinci hafta daha bi azaldı. Tarağima çok çok az saç geliyor. Allah herkese şifa versin ve bu site ile tanışmayi nasip etsin. İki hafta foto paylaşmak için erken. İlerleyen zamanlarda paylaşırim.