Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
79 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Delirmek üzereyim sorun ne sizce?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı burak6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buarada ben de ilginç bir şekilde diyetteyken kahvaltıda salata domateslerin yanında ne zaman süt içsem genelde ishal oluyorum

ilginç
    Hocam biraz yabanci kaynaklardan arastirdim sütlerin yarardan cok daha fazla zarari var. Dht yükseltiyor sperm kalitesi düsürüyor allerjilere yol aciyor bagirsak florasini bozuyor yani araştirdiktan sonra sutten tiksindim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sütün en yararlı hali ev yapımı yoğurt ve kefirdir hatta iksir diyebileceğimiz en fayadalı hali başta kaskas halkları kefir tüketen milletleri incelemekte fayda var.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

süt belli bir yaştan sonra sindirilemiyor zaten bu yüzden ishal yapıp bağırsak dengesi altüst ediyor.Yapılan araştırmalarda kansere kadar giden çok kötü bulgular var illa bir süt ürünü tüketilecekse yoğurt olarak tüketilmesi en yararlısı

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sütün en yararlı hali ev yapımı yoğurt ve kefirdir hatta iksir diyebileceğimiz en fayadalı hali başta kaskas halkları kefir tüketen milletleri incelemekte fayda var.
    Kesinlikle katılıyorum hocam süt tüketilecekse kefir tüketilmeli bağırsak mikrobiyotası için çok önemli çünkü
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sızdıran bağırsak sendromu ve belirtlilerini araştırmanızı tavsiye ederim birçok otoimum hastalığının temel sebebi olarak belirtiliyor tedavisi bazen çok uzun sürebilir kemik suyu ve glutamin takviyesi iyi sonuçlar veriyor deneyen insanların yorumlarını okumuştum
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu altinkılıc kefirleri var onlar faydali olur mu? Saglikli midir yani a101de falan var

Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sızdıran bağırsak sendromu ve belirtlilerini araştırmanızı tavsiye ederim birçok otoimum hastalığının temel sebebi olarak belirtiliyor tedavisi bazen çok uzun sürebilir kemik suyu ve glutamin takviyesi iyi sonuçlar veriyor deneyen insanların yorumlarını okumuştum
    Kemik suyu çorbasını şu başlık altında tartıştığımızı hatırlıyorum hocam ben ve forumcu dahil bazı arkadaşlar bir süre kullanmıştık http://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=610
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Alıntı Sartre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu altinkılıc kefirleri var onlar faydali olur mu? Saglikli midir yani a101de falan var
    Şartlarınız müsaitse kefir dahil probiyotik gıdaları kendiniz üretin evde kefir mayası temin etmek zor değil.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şartlarınız müsaitse kefir dahil probiyotik gıdaları kendiniz üretin evde kefir mayası temin etmek zor değil.
    Hocam üniversite evinde olduğumdan yani zor şartlar ama denerim elim yatkın yemek vs.. şeylerini yapmaya. Hocam normal süt yerine keçi sütü alıp kefir yapsam olur mu? Keçi sütü tüketen bir arkadaşim var onun da laktoz alerjisi var keci sütü dokunmuyor demişti. Kefir mayası ve keçi sütü ile yapabilirim. Hatta yogurdu da böyle yapabilirim şayet olur ise. Olur mu hocam keçi sütünden

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam amino asit olan glutaminden bahsediyorsaniz 2 3 gunde bir kardiyo yaparken aliyorum cuzi miktarda fakat faydasi olacaksa toplu halde de toz halinde alip icebilirim. Ek olarak probiyotik takviyeleri alacagim bir önceki sayfalarda öneriler yazdim hangisini alsam diye her ay farkli bir markaninkini kullansam olur mu? Maksat tüm yararli bakterilerden faydalanabileyim. Yoksa birine duzenli devam mi edeyim

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon

Bu Konudaki Etiketler