8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Hangi doktor

Hangi doktor

Beyler 2 ay içinde saç ektircem sizce z.kul mu hlc mi ikiside igneli ekim yapıyor z.kul mikromotor hlc manuel alım yapıyor

dediğin yerler ne hiç bilmiyorum, saç eken hiçbir doktoruda tanımıyorum

ama arda kuralın saçlarını eken doktoru bi araştır, adamın saçları nasıldı nasıl oldu

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emsi34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler 2 ay içinde saç ektircem sizce z.kul mu hlc mi ikiside igneli ekim yapıyor z.kul mikromotor hlc manuel alım yapıyor
    Zekeriya Kul'un ekimlerini ara ara takip etmiştim nedense ekim konusuna hiç ilgim olmamasına rağmen genelde memnundu ektirenler manuel yaptığı için HLC yi bilmiyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emsi34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hlc nin sonuçları harika oluyor toplam grefti 3 güne felan yayıyor özenli çalışıyorlar tabi fiyatı da biraz kabarık

Yeni Üye
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hlc nin sonuçları harika oluyor toplam grefti 3 güne felan yayıyor özenli çalışıyorlar tabi fiyatı da biraz kabarık
    mesaj kutunuz doluymuş özel mesaj gönderemedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    valla bu saç ekimciler 15 senedir ayni teknikle milleti çim adama cevire cevire ustalasti sanirim.
    gecenlerde uzun zamandir görmedigim arkadasimi gördürüm o da ektirmis görünce sok gecirdim. tanimasam anlamazdim

evet arda kuralın ekimi iyi bencede.fakat arda kural kel değildi zaten dikkat edersen sadece yan kısımları gitmişti.arkaya doğru olan kısımlar sağlamdı 3500 sıkı bir ekim zaten tahminimce öyle birşey yapıldı ekilen köklerin yarısıda 3 lü olsa böyle sonuç kaçınılmaz.fakat dikkat edersen arda kuralın şakak tarafının sadece bir tarafında ekim yapılmasına rağmen ilginç bir açıklık gördüm ayrıca şakak kısmı çok keskin daha yumuşak bir dönüş yapılabilirdi bence.

enseden greftleri alacak doktormu yoksa hemşiremi yardımcımı
    kök alımını manuelmi yapacak
    doktor ekimin hangi aşamasında bizzat eliyle çalışıp ustalık yapacak.enseden alımdamı veya kanal açarkenmi
    enseden kök almak heleki manuel kanal açmaktan daha zahmetli ve zor iştir.fakat televizyon ve videolarda nedense ekimin en önemli yeri kanal açmaktır derler çocuk kandırıyorlar sanki.

kanal açmak ve ön çizginin belirlenmesi doğallık-görsellik-estetik anlamında çok çok önemli.
    enseden kök alma işlemi ve ekimin çok kısa sürmesi greftlerin dışarıda fazla beklememesi enseden alım yapılırken doktorun daha çok 2 li 3 lü grefleri almasıda ekimin kaderini belirler.
    bunları sormadan emin olmadan kesinlikle ekim yaptırmayın.pişman olursunuz paranız ve ensedeki donör alanınız mahvolur veya tükenir.